Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor öreg trottyok fiatalabb nőket zaklatnak, és a nő ezt nem díjazza, akkor még a pasi van megsértődve?

Figyelt kérdés
Két konkrét esetem volt, a 2. ráadásul egy felettesem. Szemtelenséget mondott és lehet más reakciót remélt, de álmodjon csak. Aztán már vissza se köszön, szóba sem állunk egymással. Nem is értem, miért neki áll feljebb...

2014. júl. 5. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Ti nők egy fiatal közeledését is elutasítjátok ugyanúgy... Szóval ezért nem tudlak sajnálni titeket.
2014. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
A férfiak egója törékeny. Ezt jegyezd meg. és használd ki. Sokuk meg sem érdemli a puncit.
2014. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy nem örülök , ha egy, az apámnál is idősebb, bajszos férfi a melleimet bámulja meg pofátlankodik.
2014. júl. 5. 18:34
 4/14 anonim ***** válasza:

"Bocsánat, hogy nem örülök , ha egy, az apámnál is idősebb, bajszos férfi a melleimet bámulja meg pofátlankodik."


Ez ideáig rendben is van, de nagyon sok olyan esetet látni/tapasztalni, amikor fiatal srácokkal vagytok gorombák!

2014. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
#4 Talán, mert meg is érdemlik.
2014. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem szokásom gorombának lenni, csak ha okot adnak rá (sok pasi, valljuk be, nagy paraszt, tisztelet a kivételnek). De most itt nem ez a téma.
2014. júl. 5. 18:42
 7/14 anonim ***** válasza:
Én sem tudok örülni neki mikor egy trotty akar kikezdeni velem, le lehet bunkózni, de mégis mit képzel, pofátlan.
2014. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, én huszonéves srác vagyok abszolút fiatal kinézettel, és már több csaj is leüvöltött azért, mert rájuk "mertem" nézni... Na ezért nem foglalkozok a hisztijeitekkel! Nektek már az is zaklatás, ha valaki rátok néz szó nélkül!
2014. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves huszonéves srác, arról én nem tehetek, szerintem én nem bántottalak. De ne rám vetítsd a dühödet.
2014. júl. 5. 18:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát ha diszkréten néz meg egy srác, oké. De bocs hogy nem örülök, amikor szinte levetkőztetnek a tekintetükkel...
2014. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!