Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor öreg trottyok fiatalabb nőket zaklatnak, és a nő ezt nem díjazza, akkor még a pasi van megsértődve?

Figyelt kérdés
Két konkrét esetem volt, a 2. ráadásul egy felettesem. Szemtelenséget mondott és lehet más reakciót remélt, de álmodjon csak. Aztán már vissza se köszön, szóba sem állunk egymással. Nem is értem, miért neki áll feljebb...

2014. júl. 5. 18:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
..tenyleg,mekkora zaklatas mar az,hogy ,megnez.. Hat kiscsillag, orulj,hogy megneznek . Par ev mulva majd ahitoznal egy vagyakozo tekintet utan..
2014. júl. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy ez itt picsogó hölgyek hogy öltözködnek munkahelyen, vagy bárhol máshol. Várom a részletes tájékoztatót!
2014. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12-es, abba biztos lehetsz, hogy nem pakolom ki mindenem és nem vagyok ízléstelen, DE még akkor sem kéne 50 évesen 20 éves csajokra mozdulni. A szép illedelmes bókokat elfogadom, megköszönöm, de ez undorító.
2014. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én sem pakolom ki a mellem, és a nadrág is mindig térd alatti.
2014. júl. 13. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!