Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyes e (zekben) bben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes e (zekben) bben a helyzet (ekben) ben?

Figyelt kérdés

egyedül élek és tesóm is....Mindenki a tesómat Isteníti stb

Mi ki nem állhatjuk egymást.Ha vendégek jönnek,csak hozza mennek....Ha én nem megyek át,akkor miért vagyok ilyen?stb.Ha átmegyek,csúfságolnak és valami zűr egyből akad.....Akkor megint én vagyok a szemét.Akkor,hogy jobb?

plusz 36 évesen egyedül el....Max 2x szexelt életében,és mindig azt mondja,hogy minden nő őt akarja.Sose volt barátnője..........Nekem se 26 évesen,de én sem istenitem magam.MIT LEHET OLYANKOR CSINÁLNI,AMIKOR MINDENKI UTAL?


2014. júl. 6. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha valóban mindenki utál, és nem csak neked van üldözési mániád, akkor érdemes elgondolkodni azon, vajon mivel érdemelted ki...?
2014. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
koszi a választ...örülök,hogy te tokeletes vagy(figyeltem a kommentjeidet)
2014. júl. 6. 10:00
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Most megmutatkozott a kérdezőről a válasza alapján, hogy nem kell komolyan venni.
2014. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem, korántsem érzem magam tökéletesnek, sőt!


Vannak akik utálnak, vannak, akik szeretnek, és vannak, akiknek közömbös vagyok...


Nem zavar, hogy vannak utálóim, tudom az okát, és azokon nem vagyok hajlandó változtatni, csak azért, hogy szeressenek!

Ez vagyok én, akinek ez tetszik, az ne keresse a társaságomat! :D


Nem sok embert engedek közel magamhoz, de akiket igen, azok többnyire szeretnek, elfogadnak ilyennek, amilyen vagyok.

Mindenkinek meg nem lehet megfelelni....


Ha tényleg úgy érzed, hogy mindenki, de valóban MINDENKI utál, akkor vagy nálad van valami nagyon komoly gebasz, vagy csak te hiszed azt, hogy az elég világ ellened van!

2014. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elgépeltem...


"akinek ez NEM tetszik, az ne keresse a társaságomat"

2014. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm Veronika.Igazad van.....Talán mindkettő igaz rám.Tele vagyok hibákkal,amik miatt feszült vagyok.Es üldözési mániám is van.
2014. júl. 6. 10:10
 7/10 anonim ***** válasza:

A megoldás roppant egyszerű...


1. Elemezd ki magadat, vesézd ki a hibáidat... (itt csak a jellembeliekre gondolok... ha valami külsőleg nem tetszik neked, ilyen hibákért más nem fog utálni).


2. Szelektálj! Mi az a hiba, ami a jellemedhez tartozik, nem akarsz rajta változtatni, és el tudod fogadni, ha egyesek emiatt neheztelnek rád?

És mi az, ami téged is zavar? Ez utóbbin próbálj meg dolgozni, ha kell, akkor pszichológus segítségével... csak mert van, amihez már szakember kell!


3. Nem azt figyeld, ki nem szeret! Vedd számba azokat, akik szeretnek, akikkel jól elvagy! Biztosan van ilyen is...

A hibáid után elemezd ki azt is, ők mit szeretnek vajon benned. Tudatosan keresd magadban a pozitívumokat! Ez az önérzetednek fog jót menni!


4. Menj minél többet társaságba! és legyél pozitív!


Sok sikert! :)

2014. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :) Ebből csak egy valamit zárok ki...A pszichológust.....Mert nem értenénk egymás nyelvet.Olyan országban élek,aminek nyelvet alig tudom....Ez is frusztrál.
2014. júl. 6. 10:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt meg meg lehet tanulni! ;)
2014. júl. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ahhhhh.....Nem fog az agyam.....Egyedül csak a rajzolás és a könyvek érdekelnek.A nyelvtanulás nem megy!
2014. júl. 6. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!