Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartja a magyar ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja a magyar ember cikinek, a cigány és nem cigány közötti kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Jelenleg cigány barátnőm van, viszont ez nem látszik rajta, szóval nem is mondaná meg senki hogy milyen nemzetiségű, lehetne török, arab, marokkói, bármi.


A szüleinél voltunk múltkor és a húga lefényképezett kettőnket a motoromon, amikor felraktam facebookra ezt a képet, egy idióta régi sulis ismerősöm, privátban olyanokat írt hogy nem gondolta volna hogy ennyire lentebb adom a mércét, meg hogy miért pont Őt választottam, amikor magyarok között is van ilyen szép

Leírta hogy nem volna gusztusa megcsókolni, akármilyen jól is néz ki, lehet még aids-es is


Na ekkor jól felhúztam magam, szóltam két haveromnak hogy menjünk el a gyerekhez, és kicsit hatást kellene rá gyakorolni, hogy máskor eszénél legyen amit ír.

Beültünk hárman a kocsiba, amikor sikerült lehívni a bejárati ajtóhoz, kis beszélgetés után, kiszálltak az barátaim, majd odajöttek, és körbeálltuk megkérdezve, hogy akkor mi volt a probléma délelőtt?


Kapott pár pofont, meg nem is ütöttünk erőset neki, amikor el akart menni visszahúztuk odanyomva a rácshoz

Azzal fenyegetett ha nem megyünk el hívja a rendőröket, fejen ütöttem és elmentünk


Milyen világot élünk, hogy olyan emberek szólnak meg másokat, akik nem tudják megvédeni magukat? Hol ott borítékolható ezek után, pár verés.


2014. júl. 6. 19:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy ember. És ezt nőként mondom. Dicsekedj nyugodtan, de nem vagy jobb mint a lopós,verekedős, csak bandában faszagyerek aljanép
2014. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
most azért keménykedtetek a haverjaiddal, hogy megmutasd, hogy a cigányoktól -jogosan- félni kell? szándékosan bemutattad a cigányellenes sztereotípiát az ismerősödnek, hogy tényleg oka van tartani a cigányoktól? vagy mi miatt csináltad?
2014. júl. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mivel te ilyen szépen asszimilálódtál,a te helyzetedben nem elítélendő.A zenész családokkal nemigen van baja az embernek,inkább azt a réteget nem kultiválja,aki segélyért szül,mocskos körülmények közé.Leginkább az utóbbi miatt van a sok elítélés,meg hőbörgés,meg ugyebár ott nagyobb befolyással van a család egy emberre,mint egy általában egy kaukázusi családban.Na meg nézz körül,hány gyk-s fazon járt pórul "indiai" lánnyal.
2015. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Még neked van pof*ád azt kérdezni, hogy milyen világban élünk, mikor hárman támadtok neki egy embernek...igazi kemény gyerek vagy, büszke lehetsz magadra! Nem bírsz el vele egyedül? (mert ahogy leírtad, az alapján a "barátaidat" egyáltalán nem elrettentésnek vitted...már ne is haragudj, de ez tipikus cigány szokás) Ha igazi magyar lennél, akkor egyrészt megpróbáltad volna megbeszélni vele, de ha mégis sor kerül a verekedésre, akkor egyedül állod a sarat.

S képzeld pont olyan világban élünk, ahol az emberek azt mondhatnak, amit akarnak, kifejthetik a véleményüket, még ha sokszor az nekünk nem is tetszik. Az a szerencsétlen fiú meg szerintem nem mondott semmi olyat, ami miatt meg kellett volna verni, szóval, nem, egyáltalán nem volt borítékolható a verés. Én a helyedben nem mondanám azt, hogy nem tudta megvédeni magát, mivel esélye se volt...szerintem te is tudod, hogy csak ellened lett volna esélye, különben nem hívtad volna a "barátaidat" erősítésnek...szóval szerintem itt te vagy az, aki nem képes megvédeni magát....

2016. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!