Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok (20+)! Melyiket tudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (20+)! Melyiket tudnátok könnyebben megtenni? Lefeküdni egy vadidegennel pénzért, akiről semmi nem tudtok, vagy pénzért megölni egy olyan embert, akiről tudod, hogy pl. pedofil, szexuálisan molesztál nőket, gyerekeket, stb?

Figyelt kérdés

Minap felmerült ez a kérdés baráti beszélgetés közben (természetesen csak elméletben:), hogy melyikünknek mi lenne a könnyebb, ha MUSZÁJ lenne választani:

-lefeküdni pénzért vadidegennel, és minden kérését teljesíteni az ágyban

-vagy megölni egy bűnözőt pénzért, aki biztosan rossz ember, nem véres meló, hanem pl. messziről lézeres célzóval. (nem tudom elégszer hangsúlyozni, hogy csupán elméleti volt a kérdés:D)

Ja igen: az biztos, hogy bármelyiket is választjuk, nem fog kiderülni, és tetemes összegről van szó (mindenki döntse el magában az árat).

Szóval bevallom, én a bérgyilkos verziót választottam, mire mindenki kiakadt (fiúk, lányok egyaránt), hogy biztos pszichopata vagyok, stb. Persze kiálltam magamért, érveltem szépen, hogy könnyebben bírkóznék meg azzal, hogy a társadalomra veszélyes embert kiiktatok-és ennek van is értelme, másokra nézve is-, mintsem, hogy életem végéig egy k.urvát lássak a tükörben.

Persze azóta is elmebetegnek néznek. Mondjuk nem zavar:D

De érdekelne, hogy a GYIK-on lévő lányok mit választanának? Egyedül vagyok az "elmebajommal"?:D


És fiúk: ti mit hallanátok szívesebben egy lány szájából, melyik választ? Csak mert ezzel a srácokra is szívbajt hoztam, bár nem értem miért.


Korotokat, légyszí' írjátok le:)


23/N


2014. júl. 6. 20:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
A másodikat, hiszen sokkal könnyebb lenne azt feldolgoznom, hogy egy olyan embert öltem meg, aki a számomra leggusztustalanabb bűncselekményeket követte el, mint kiszolgálni egy tök ismeretlen pasit szexuálisan. (a nemi betegségektől kezdve a megalázottságig elég sok minden van, amitől félni lehet)
2014. júl. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ölnék, minthogy pénzért szexeljek egy vad idegennel. Legalább egy hulladékkal kevesebb van a világon. De előtte jól meg is kínoznám. Szóval nem riadok vissza a véres melótól sem:) 28n
2014. júl. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Nagyon bátran, határozottan állítjátok, hogy a 2. lehetőséget választanátok. Ebbe szerintem nem gondoltatok bele normálisan.

Ha ott lennétek most abban a pillanatban hogy megölnétek egy rossz embert, nyomban vissza is talpalnátok. Még ha nem is derülne rá fény a kilétetekre. Akkor és ott, lennétek döntésképtelenek. Ha még is megtenné valaki, egy örök életre benne maradna a tudat hogy kioltott egy életet, még ha az illető bűnöző is volt. Nem tudnátok ezzel a tettel együtt élni, hatalmas nyomást gyakorolna a tudatra. Aminek a vége az lenne, hogy beleőrülnétek vagy öngyilkosságba hajszolnátok magatokat.

Pl: egy háború során 100 katonából, 90 tétovázna. A leg elszántabb zsoldosok tudnak ölni. De néhányan nehezen tudnak belenyugodni ebbe a lelkileg megviselő helyzetbe. (pl. Idegen légiósok, Irakban állomásozó békefenttartók, )

A Mexico-i drog Kartell tagjait direkt nem írtam, azok szívbaj nélkül ölnek.

A pénz nem tudná elfelejtetni a bűntudatot.

2014. júl. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Utolsó! Igazat adok neked...én ismerek egy volt idegenlégióst, és az egy dolog, hogy nem beszél szinte semmit erről az időszakról, de azt tudom, hogy mikor hazajött (32 évesen), csak úgy bírt létezni, hogy drogozott évekig...aztán talált egy nőt, aki kihúzta a gödörből, egymásba szerettek, és 40 évesen végre családot alapított...még most is vannak nehéz napjai, mikor nem tud magával mit kezdeni, és nehezen boldogul...egyszer azt mondta, hogy ezek azért vannak, mert hiába telnek el az évek, a tetteinek az emléke sosem halványul...annyit mondott, hogy az idegenlégió első leckéi között az van, hogy megtanítanak nem gondolkodni...a parancsot követed és kész...akkor és ott senki nem gondol abba bele, hogy miután hazatérsz, a "szabad gondolkodással" együtt visszajönnek majd az emlékek is, hogy mi mindent tettél, és akkor már az emlékek mellett ott lesz a lelkiismereted is...és a kettő egymással szemben áll! Ezért lehet beleőrülni...ő is ezért drogozott, mert nem akart tiszta tudatot...
2014. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Hát hallod... ha választani kéne tényleg aközött, hogy egy bűnözőt megöljek, vagy szexeljek PÉNZÉRT IDEGENNEL, és ezzel megcsaljam a férjem, akkor rohadtul nem szexelnék....
2014. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

24/24 Ez teljesen így igaz. Nekem is van 2 testvér ismerősöm akik jó pár évig szolgáltak a légióban. Hiába a vaskos köteg pénz a bankszámlájukon, nehezen tudják feldolgozni, hogy életeket oltottak ki. (sok ártatlanét is parancsra.)Ezzel nem tud a lelkiismeretük egykönnyen elszámolni.

Látom itt gyakorin rengeteg a tizenéves fiatal kis suttyó, akik kapásból rávágják hogy ők bizony ölnének.

Már attól telepakolnák a gatyát, ha egy alkalommal behívnák sorozásra, nemhogy mikor egy éles helyzetben kell helyt állni, akár nyílt terepen, akár egy rajtaütés alkalmával. Vagy ugye, mint a kérdésben, hogy simán ölnének-e. Leblokkolnának az adott helyzetben, pánikba esnének.

2014. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Mibôl gondoljátok, hogy normális éppelméjû emberek válaszolnak amúgy? Lehet, hogy pszichopata mind. A katonaságot meg ne vegyük ide, vannak pszichológiai vizsgálatok amin ha nem mennek át nem lehetnek katonák, szóval "normális" embereket lesznek zsoldosok.
2014. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

1. itt nőket kérdeztek. Nem tudom mennyire vagy járatos tőriből de volt itt már olyan leírás Magyar honban ahol annyira elkeseredett volt a harc, hogy a nők is beálltak a sorba. Akkor a várkapitány azt írta az esetről, hogy "egy magyar asszony felér 10 katonával", mert tudván, hogy a gyermekeik bajban vannak, az ellenségnek még a szemét is kikaparják, csakhogy lányaiknak ne essék bajuk, és a fiaik is épségben hazatérjenek.


2. A gyilkolás többféle képpen is történhet. Orosz történet, hogy a tél miatt a városba rekedtek a katonák és lakosság is. Mikor elfogytak a várost védő katonák akkor beállították a fiatalabb fiúkat. Nekik orvlövésznek kellett lenniük és messziről lelőni a lopakodó katonákat. Saját elmondása szerint nem érezte a tettének a súlyát. Nem embereket, hanem célpontokat látott csak.


3. Hogy ölni egyszerű. Viszont az utána levő lélektani dolgok valóban más kalapra tartoznak.

Ha nekem kell választanom ezek alapján ítélek:

1. van egy random férfi akinek bármely vágyát hagynom kell, hogy kiélje rajtam. Nos a helyzet az, hogy én nem vagyok egy fehérmájú nőszemély, így ha még az extra perverziókat le is számoljuk akkor is bőven van miért szenvednem. Ugyanúgy nem fogok tudni tükörbe nézni utána, és valószínűleg férfit is csak jó sok év múltán akarok a közelemben látni. (nem véletlen, hogy a luxusprostik vagy az egyetemi lányok csak pár évig élnek a testükkel. Hamar ki lehet testileg és szellemileg égni abban, hogy bábnak nézik az embert)

2. vagy egy férfi akiről TUDOM, hogy kislányokat molesztál, gyerekeket erőszakol meg... Ez már önmagában olyan súlyos bűn a szememben amire nincs bocsánat, pardon. Ha ilyen a tudomásomra jutna, az lenne a minimum, hogy éjjel egy sötét sikátorban addig verem (akár többet megamal is míg az életéért nem könyörög). Vannak olyan bűnök, amiket nem tudok megbocsátani. Hogy a gyilkosággal milyen lelki torzulásaim lennének azt nem tudom... de egy nemi erőszakot is ugyanúgy a haláláig hurcol az ember a lelkében, tehát a szextúrát sem tudnám megúszni lelki sebek nélkül.


Szóval pusztán elméleti alapon: a gyilkossággal jobban járok.

2014. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Azért azt ne felejtsük el, hogy általában a katonák ártatlanokat ölnek, vagy magukhoz hasonló "eszközöket", vagy a hazájukért harcolókat, míg a kérdésben szereplő személy egyértelműen rossz ember, szóval én nem venném egy kalap alá az ezekkel járó lelki változásokat.
2014. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
A pedofil lehet jó ember is, nem kell összemosni azokkal, akik szándékosan gyerekeket vernek / kínoznak / erőszakolnak / ölnek meg, csak mert a hülye média meg a tömegek összemossák. Én inkább feküdnék le valaki vadidegennel, mint hogy bárkit is megöljek, mindenkit a társadalomra ártalmasnak tartok, aki szerint belefér elvi vagy erkölcsi alapon kivégezni ezt-azt.
2014. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!