Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok (20+)! Melyiket tudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (20+)! Melyiket tudnátok könnyebben megtenni? Lefeküdni egy vadidegennel pénzért, akiről semmi nem tudtok, vagy pénzért megölni egy olyan embert, akiről tudod, hogy pl. pedofil, szexuálisan molesztál nőket, gyerekeket, stb?

Figyelt kérdés

Minap felmerült ez a kérdés baráti beszélgetés közben (természetesen csak elméletben:), hogy melyikünknek mi lenne a könnyebb, ha MUSZÁJ lenne választani:

-lefeküdni pénzért vadidegennel, és minden kérését teljesíteni az ágyban

-vagy megölni egy bűnözőt pénzért, aki biztosan rossz ember, nem véres meló, hanem pl. messziről lézeres célzóval. (nem tudom elégszer hangsúlyozni, hogy csupán elméleti volt a kérdés:D)

Ja igen: az biztos, hogy bármelyiket is választjuk, nem fog kiderülni, és tetemes összegről van szó (mindenki döntse el magában az árat).

Szóval bevallom, én a bérgyilkos verziót választottam, mire mindenki kiakadt (fiúk, lányok egyaránt), hogy biztos pszichopata vagyok, stb. Persze kiálltam magamért, érveltem szépen, hogy könnyebben bírkóznék meg azzal, hogy a társadalomra veszélyes embert kiiktatok-és ennek van is értelme, másokra nézve is-, mintsem, hogy életem végéig egy k.urvát lássak a tükörben.

Persze azóta is elmebetegnek néznek. Mondjuk nem zavar:D

De érdekelne, hogy a GYIK-on lévő lányok mit választanának? Egyedül vagyok az "elmebajommal"?:D


És fiúk: ti mit hallanátok szívesebben egy lány szájából, melyik választ? Csak mert ezzel a srácokra is szívbajt hoztam, bár nem értem miért.


Korotokat, légyszí' írjátok le:)


23/N


2014. júl. 6. 20:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Tutira inkább megbérgyilkolnám, mint megbérszexelném az idegen illetőt. Indoklás azonos a kérdezővel.
2014. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
csatlakozok az "elmebajosakhoz", én is inkább a 2.at választanám ha muszáj lenne
2014. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

9-es, erre van egy mondás is:

"A rossz győzelméhez nem kell más, csak az, hogy a jók ne tegyenek semmit." (Edmund Burke)

2014. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Én összekombinálnám...lefeküdnék pénzért valakivel, aki ha csúnyát kér tőlem, megölném! :D


Amúgy komolyra fordítva a szót, én nem tudnék ölni...max. olyat aki bántalmazza a szeretteimet, vagy ilyesmi...vadidegent nem...így nálam akkor ha elméleti síkon vagyunk inkább férne bele a pénzért szexelés, mint a gyilkolás.


De szerencsére a valóságban nem kell választanom! :)


26/N

2014. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerûen csak ribikkel vagy körülvéve, õk biztos amúgy is lefeküdnének pènzért bárkivel.
2014. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
ölnék én ingyen is, ha nem jutnék börtönbe miatta. pedofilok, nemi erőszakolók az emberiség legaljasabb mocskai. aki inkább pénzért lefeküdne valakivel, az prostituált hajlamú. az az "égő" aki az első lehetőséget választaná.
2014. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
95%

Megölnék egy állatkínzót pénz nélkül is, ha nem csuknak le.

22L

2014. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Inkább a bűnözőt választanám, de csak azért, mert nem tudom mit akar a másik. Számomra sok ijesztő szexuális szokás van, amikben nem vagyok hajlandó/képes részt venni.
2014. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
"Számomra sok ijesztő szexuális szokás van" mik azok?
2014. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát mit tudom én. :D A kérdező azt mondta, hogy nem ismerjük az illetőt, és minden vágyát teljesíteni kell. Ne mondd hogy nincs olyan dolog ami téged ne taszítani a szexben... Nem gondolom magam prűdnek, de engem még csak ne is tépjenek, üssenek, rángassanak, pedig ez ma már elég megszokott. Én nem vágyok rá. Na mondjuk ez nem az a kategória amitől már félek de akkor sem kell.
2014. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!