Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akárhány fiúval találkozok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akárhány fiúval találkozok, mindegyik azt mondja milyen cuki és aranyos vagyok. Hogy, érhetném el, hogy ne úgy beszéljenek rólam mint egy 14 évesről?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, mégis a fiúk nagy része kb. 15-nek néz. Bárkivel ismerkedek, mind azzal jön ,hogy milyen aranyos ,és ártatlan vagyok. Nem értem mire fel, szeretem a nőies őltőzkődést, viszonylag erősen is sminkelem magam. Én azt szeretném ha azt mondanák ,hogy szexi vagyok vagy szép,és nem úgy tekintenének rám mint egy kislányra. Egyébként 154 centi vagyok,lehet ez lenne olyan megtévesztő ?
2014. júl. 6. 21:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg 20 éves vagyok :D Valaki kérdezte, 45-46 kg vagyok.
2014. júl. 6. 22:05
 12/15 ktk312 ***** válasza:

8#-as


Én is pont ezeket a bókokat kapom csak éppen fiúként és a tököm ki van vele, de leszarom...


18 vagyok

2014. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 ktk312 ***** válasza:
Akkor az pont arányos elosztás, sportoltál valaha valamit? :)
2014. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hát én kb 10 centivel magasabb vagyok, de én is kapom folyton hogy aranyos meg cuki vagyok. Nem tudom miért, azt mondják még az arckifejezéseim is zabálnivalóak. Fura is volt amikor először mondták rám hogy dögös vgy gyönyörű vagyok
2014. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Engem is mindig fiatalabbnak néznek XD néha idegesít, de a cuki mindenképpen bókot jelent a számomra és nem vagyok ronda. Ha fiúnak mondom hogy cuki akkor az azt jelenti, hogy tetszik benne valami, az lehet a viselkedése is, nem csak a külső :)
2015. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!