Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy ezek a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy ezek a nők el vannak nyomva?

Figyelt kérdés

Ismerek több átlagos, vagy kicsit talán szebb csajt, aki aranyos, kedves, egyéniséggel is rendelkezik, őszinte és barátságos. Szóval elég jó csajok. És mégis leszólják őket csak mert nem elég ribik? Sőt, barátaik sincsenek nagyon, és örülnek, ha egy fiú szóba áll velük és szépnek tartja őket.

Hogy lehet ez?


2014. júl. 8. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Különös a társadalom.
2014. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mutass csak egy ilyet a valóságban,kérlek. :) Mert én még egy ilyennel sem találkoztam.

23/F

Amúgy engem is elnyomnak,és én sem vagyok csúnya,de barátnőm pl. még soha nem volt.Ezek a Hogyan dolgokra nem nagyon van válasz,igazából olyanok,mintha megkérdeznéd melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás?

2014. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiúkból is vannak hasonlóak, csak róluk senki nem ír ki kérdést, mert ők oldják meg, mert ők fiúk. Nem magamra gondoltam.
2014. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit magamra ismertem, bár engem még senki nem szólt ilyenért le, sőt, nem is hallottam még ilyet hogy valaki azért szóltak le mert nem elég ribis, meg velem azért sokan szóbaállnak, fiúk is, de úgy vagyok vele, hogy az ilyen emberek véleménye egyáltalán nem tud érdekelni..
2014. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4es, nem azért szólják le közvetlenül, hanem csúnyának titulálják őket.

Ne haragudj, de nem mutatok róluk képet vagy elérhetőséget, mégis csak haverjaim és bizalmukba fogadtak. Nem adhatom így ki őket.

De több is van, és meglepő, mert nem gondolná az ember.

2014. júl. 8. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!