Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak nagy baj ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak nagy baj ha a választottjuk nem tud főzni?

Figyelt kérdés
Pár hete jöttem össze a párommal. Ő tud főzni, nagyon is, főleg különlegességeket, ami lehet abból is adódik, hogy anno étteremben dolgozott. Én viszont még az alapokat sem tudom. Anyám nem tanított meg, de hogy őszínte legyek, soha nem is érdekelt a főzés gondolata. Sokkal szívesebben takarítok, mosogatok, vagy kapálok. Mindig is úgy vélekedtem erről, hogy majd ha lesz egy nagyon komoly kapcsolatom, megtanulok főzni. Hétvégén a páromnál voltam és ő csinálta a vacsorát. Kicsit szégyelltem magam ez miatt, majd el is mondtam neki, hogy nem tudok főzni. Azt mondta, nem baj, de majd legközelebb csináljunk valamit közösen. Szerintetek magában is ezt gondolja? Tudom, nem lát bele senki a fejébe, de most úgy szégyenlem magam.
2014. júl. 8. 17:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
17%
Férfi vagyok, nekem kizáró ok, ha nem tud főzni. Én nem tudok, nem is akarok megtanulni, meg nincs is hozzá türelmem. Szokásos reggeli kajákat meg tudom csinálni, aztán ennyi, bár tésztát meg rizst kifőzni nem nehéz, krumplit pucolni megfőzni megint nem, ezeket meg tudom, de húshoz meg máshoz nem nyúlok, nem is tudnék, elég rossz az ízlésem, konkrétan nem érzem az ízeket annyira, így nem lenne valami ehető az étel.
2014. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2014. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is tudok főzni.

Magamból indulok ki.


Szerintem úgy gondolta, ahogy mondta. Engem nem zavarna és szerintem őt se. Meg akar tanítani, hogy ne szégyelld magad legközelebb. Ennyi, nem kell túl reagálni.

2014. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
16%
Vannak nõk,akik fõznek, csinálnak mindent,mégsem jók,azok a nõk,akik rátojnak mindenre,na azokat tisztelik a férfiak.Nekem ez a tapasztalatom, hogy miért nem is tudom.
2014. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
16%
Nem, mert akkor nem olyan nagy baj, hogy ők meg nem tudnak kalapálni, inkább megfőznek.
2014. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23%
Eleinte nem gond, bőven elég ha szereted a szexet, komoly kapcsolatnál már érdekesebb kérdés, hogy mihez értesz az ágybeli dolgokon kívül.
2014. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szerintem hamarabb az zavarná, ha azt látná nem is akarsz megtanulni..és ha ő tud akkor épp tőle tanulhatsz
2014. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!