Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felesleges hiszti lenne, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesleges hiszti lenne, vagy tényleg keveset beszél velem?

Figyelt kérdés

Vele is meg fogom beszélni, de érdekelnek más vélemények is. Az is, hogy más párok hogy vannak ezzel.


4 hónapja járok vele (én L/23, ő F/26). Van, hogy hetente, vagy két, rosszabb esetben három hetente találkozunk.

Van, hogy ha nem tudunk találkozni, akkor három egész napig nem beszél velem, de a 4. nap végén ír, vagy felhív.

Most utoljára hétfőn kaptam tőle egy 2 soros ímélt, hogy most nem tud újat mesélni, de hívni fog. Most péntek van. Lehet, hogy ma este felhív, de így is lényegében szinte 5 napja semmit nem beszélt velem.


Nekem ez elég nagy szünet a kommunikációban.

Bár hétközben sokat dolgozik, és este fáradtan ér haza. Szokta is mondani időnként, hogy azért nem ír, mert estére már nincs ereje gondolkodni. Van tényleg, hogy egy héten minden 2. nap este 8-ra ér haza.


Ha ilyenkor fáradt+nincs sok mondani valója új, akkor hiszti a részemről, hogy akkor is 3-4-5 napig mért nem beszélsz velem valamit?

Ilyenkor azért jó egy sms, vagy pár soros ímél is, az nem olyan sok idő. Ti mit gondoltok erről, és milyen gyakran beszéltek (ha talizni nem tudtok)egymással?


2010. nov. 26. 18:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy ha ilyenkor én keresem közben, ímélt írok neki pl., arra sincsen sok reakciója, csak annyi, hogy majd hív.


Most írtam neki egy hosszú ímélt még vasárnap, de arra is csak annyi volt a válasza, hogy késő van, nem tud újat mesélni, de majd hívni fog.

Szóval azt tapasztaltam, hogy ha ezekben a közbülső időkben én keresem, az nem nagyon eredményes.

2010. nov. 26. 18:53
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha valóban szeretne, akkor lenne mondanivalója, szerintem ezzel te is így lennél. Ha komolytalan a fiú, tudod mit kell tenni.
2010. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok, de én azért írok neki, és még várok,ha nem változtat rajta, akkor elfelejthet (:
2010. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, hiszti a részedröl - ha valaki tényleg elfáradt, és itt mindegy, hoyg fizikailg vagy szellemileg, akor az SMS vagy email irása is megeröltetö, nem az idö, hanem a koncentrálás.
2010. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem valami jó helyzet, az biztos.

Persze, nem kell mindig egymáson lógni, de ez már mintha a ló másik oldala lenne.

2010. nov. 26. 18:56
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát, ez tényleg nagyon kevés...

Nálunk nem múlik el úgy nap, hogy ne kommunikálnánk valamilyen formában (msn, telefon, sms).

Hetente pedig általában 7-ből 4 napot együtt töltünk.

Az én barátom is sokat dolgozik és fáradt, de szerintem (és szerinte sem) nagy dolog legalább annyit írni msn-en (vagy mondani telefonon), hogy hazaért, jólvan, én is jól vagyok és szeret :). Aztán jóéjt kívánunk és megy aludni.

Bár általában 1-2 órát mindig fenn van.

Egy szó, mint száz, ha szeretek valakit, nem bírnám ki, hogy ne tudjak róla 5 napon keresztül, Ez azért durva...

L/23

2010. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Még a kapcsolatunk legelején is többet beszéltünk egymással, mint ti. Szomszédok voltunk, de a hét nagy részében nem tudtunk találkozni, mert mindketten egyetemre járunk, emellett versenyszerűen sportolunk, de minden nap jutott arra ideje, hogy írjon vagy hívjon.

Azóta együtt élünk, eljegyzett.


Ha tényleg szeretne, úgy gondolom, jobban igyekezne, de mielőtt bármit is eldöntesz, vele is beszéld meg, őszintén, nem hinném, hogy ennek így sok értelme lenne.

2010. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sya,mi sem beszélünk sokat egymással,az első időkben naponta többször hívott átbeszélgettük az éjjeleket,sms-eztünk,skyre,msn,ilyenek...de mostanában ha én nem keresem akkor szerintem nem is beszélnénk,csütörtökön hívtam utoljára,azóta semmi,itt lesegetem percenként hogy nem-e írt,de lehet azért csinálom mert már megszoktam hogy mindig írt,én is mindig rossz dolgokat sejtek a háttérbe,de nem szabad,mert a végén bevonzuka bajt!!!éna helyedbe enm keresném,és meglátnám hogy ő mikor keres mikor kezdesz el hiányozni neki,ha meg sokáig nem jelentkezik megkaptad a kérdésedre a válasz,és ez a fáradtság duma egy ideig hihető,de utánna már átlátszó,nem igaz hogy egy ember nem tud 5 percet szánni a szerelmére,pl most lehet ez morbid,de amikor a wc-n ül akkor is lenne ideje egy jóéjt-es vagy egy szeretlekes sms-t küldenie!!!szerintem ez csak duma a részéről!!!Ne keresd!Én sem keresem,nehéz lesz kibírni,de muszáj!!!!!syaa
2010. nov. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem úgy tűnik, hogy túl komolyan gondolná ezt a kapcsolatot veled a srác. Mi a párommal már a legelején is éjszakákat beszélgettünk át. Nem csak arról lehet beszélgetni, kivel mi történt aznap... gáz az egész.
2010. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg gáz. Én már rég elbeszélgettem volna vele erről. Szerintem nem vesz téged komolyan. Mi a párommal minden nap beszélünk valamilyen formában, ha máskor nem, akkor 5 percre felhív vagy felhívom, mikor épp megyek valahová. Nem telhet úgy nap, hogy ne halljunk a másik felől.

Hidd el, az a pasi aki tényleg érdeklődik irántad, az keres elég sűrűn, és nem kell görcsölni, hogy vajon mit is akar igazából... Tapasztalat. Aki csak így immel-ámmal teszi magát bele a kapcsolatba, az nem is akarja igazán, max tartaléknak kell.

Én letojnám a fejét a helyedben, aztán vagy észbekap, vagy nem.

2010. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!