Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg pasi vagyok és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasi vagyok és már kétszer dugtam pasival minden pózban és olyan jó ézés volt. Szerintetek még többször kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

2014. júl. 10. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
nem.
2014. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha neked ez jó, tőlem aztán

de el kéne tudnod dönteni, hogy mit akarsz csinálni

2014. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez nem kérdés :D ha neked ez jó és téged boldoggá tesz akkor mi itt a kérdés ? :D egész életedben nem tudnád kibírni h soha többet ne legyél ágyba vaalkivel . meleg vagy ,legyél rá büszke, én is az vagyok :D

[link] ilyennek kéne lenni a budapest pride-nak is de ez még mindig magyarország nem pedig San Fransisco

2014. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
20%
Szerintem vágd le a tököd, a helyedben én azt tenném. De te tudos hogy mi esne jól ebben a helyzetben, én ezek után nem tudnák így a tükörbe nézni.
2014. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csináld ha boldoggá test
2014. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!