Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy átlagos fiú vagyok és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos fiú vagyok és nem páwa, de az összes régi legjobb haverom páwa lett, és kiközösítettek, meg ki is röhögnek, mert nem öltözködöm páwásan. Miért ilyenek a mai fiatalok? 15/F

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 20:53
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szerintem is hanyagold el ezt a társaságot.

Egyrészt azért mert ez elég röhejes divat.Nem feltétlenűl kell követned a stílusod ne változtasd meg más kedvé ért főleg ha nem éreznéd jól úgy magad. másrészt Mennyenek a francba..egy barátság nem arról szól hogy hogyan lehetne megváltoztatni a másikat hogy az tökéletes legyen számunkra. Vagy elfogadnak amilyen vagy. Vagy lehet lecserélni a madarakat.

2014. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Normálisnak lenni sokkal nagyobb érték :)
2014. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!