Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire jönne be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire jönne be a lent leírt lány?

Figyelt kérdés

Igen, rólam van szó, kíváncsi vagyok.

Kb. 165 cm magas, nőies alkat

Vörös, egyenes, vállig érő haj frufruval

Aranyosnak mondott arc, hangsúlyos szemek, nem sok smink, néha vörös vagy bordó rúzs, amúgy csak szempillaspirál, szemöldök formára alakítva, ajakápoló, bőrhibáim nincsenek.

Öltözködésben egyszerű, próbálok előnyösen, többnyire szoknyák, ruhák. Cipők terén platformos, magassarkú bokacsizmától Vans-en át Martens-ig sokféle.

Nagyon kedvelem a vizuális művészeteket, állítólag potenciál is van bennem hozzá.

Zeneileg elég változatos az ízlésem szintén, inkább alternatív irányban mondjuk. (Najó, nem teljesen)

A művészet mellett a hobbim a főzés, szeretem vendégül látni a barátaimat és a cicákat nagyon.

Ja és 17 leszek.



2014. júl. 10. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
ha kapunk képet még jobban eltudjuk dönteni:D
2014. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nem rossz. 21/F
2014. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az idáig leírtak alapján nagyon szimpatikus vagy! :)

17/F

2014. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

gyerek vagy még.

majd 10 év múlva visszatérünk rád!

28/F

2014. júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leírás alapján jó :D
2014. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs egy idősebb verziód valahol? :D

25\F

2014. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a leírás alapján külsővel nincs probléma, öltözködésben sincs, művészet ezt nem tudom, inkább elfogadnám, mint szeretném, de ki tudja mi lenne a vége...zene szintén...főzés, ha sütni is tudsz akkor nagyon nyerő vagy nálam, ha csak főzni már az is tetszik :) ja és én is cica párti vagyok :)


ebből ennyi jön be...de sok belső tulajdonság van ami fontos és itt nem derül ki :)

21F

2014. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 WheneverYouWant ***** válasza:
Egy dolog jutott el az agyamig ebből a zagyvaságból... hogy cicás vagy. Az tetszene:)
2014. júl. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

semmi furi... biztos jófej vagy! :)


21f

2014. júl. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!