Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 4x 3-4km futással, lent...

Heti 4x 3-4km futással, lent leírt étrendel tudok elérni fogyást?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves lány vagyok. 7kilótol szeretnék megszabadulni.

1hete elkezdtem heti 4xer 3-4kmet futni estenkent. E mellett az étkezésre is figyelek. Reggelire zabpelyhet eszek, 10óraira joghurtot, ebedre meleg etelt: levest, rizst, uzsonnára gyümölcsöt, vacsorára kefírtet eszek. És este 6 után ha nagyon meg éhezek akkor csak kefirtet szek már. Illetve mindennap cukros lötyik helyett citromos vizet iszok.

Tavaj is egesz nyáron futottam es akkor leadtam 4kilot ugy hogy kozben nem figyeltem arra hogy mit eszek.

Most viszont figyelek.

Szerintetek ha tartom ezt a rendet, es a futast meg a citromos vizet akkor le tudok adni májusra pl. 7kilót?

62kg vagyok, 17 éves, 159cm magas.


A valaszokat elore is koszonom.



2014. márc. 7. 08:56
 1/1 anonim ***** válasza:

NEM. Ennyivel nem. A fogyás az úgy működik, hogy ahogy fejlődik, gyorsul, stb. az ember, úgy kell növelni a terhelést, távolságot, intenzitást, stb.. 7 kiló az nem biztos, hogy reális. Te elvileg még középsulis vagy. Kérdezd meg a tesitanárodtól, hogy van-e testzsírszázalékot mérő műszerük, és bemehetnél-e lemérni. Ha nem tudsz ilyenhez hozzájutni, akkor manuálisan mérd le:

[link]


Azért is lenne jó műszerrel lemérned, mert abba be lehet ütni a korod is.


Mit jelent nálad az, hogy esténként futsz? Eszel futás után? Csak azért kérdezem, mert ha normálisan edzel, akkor azt nem szabad kihagynod. A 6 után nem evés az szép, de csak akkor működik, ha nagyon korán fekszel le, és én nem hinném, hogy így lenne. Ha normálisan edzel, akkor megfelelő lesz az anyagcseréd, és csak ártasz magadnak azzal, ha ehhez a 6 után nem evéshez ennyire ragaszkodsz.


Tehát: megfelelő testzsírszázalékot próbálj elérni. Az a lényeg, nem a 7 kiló fogyás.

2014. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!