Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem már teljesen megőrül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem már teljesen megőrülök, mit csináljak hogy ne érdekeljen?

Figyelt kérdés
Régóta levelezek itt egy férfival, nagyon jól megértjük egymást, már a későbbi terveinket szövögettük, kezd nagyon komolyra fordulni a dolog, ám van egy kis bökkenő. Nemrég megérkezett egy másik nő és belerondított a képbe. Nyilvánosan flörtöl vele a kommentekben és utalgat arra, hogy szívesen ébredne mellette, a férfi meg bátorítja... Most ezek után hogy vegyem komolyan? Privátban is ki tudja mennyire megy már a huncutkodás, persze állítja hogy neki csak én vagyok a fontos, de hát látom amit látok, engem ne nézzen madárnak!! Nagyon fontos nekem, régóta ő az egyetlen férfi az életemben, nem akarom elveszíteni, ilyeneket ne is írjatok hogy felejtsem el. Mit tegyek, hogy helyreálljon felé a bizalmam?

2014. júl. 11. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Te ezt el tudod viselni? Ha igen, maradj vele. Ha nem, ismerkedj meg velem.
2014. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eh, felejtsd el!
2014. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És találkoztatok már?(személyesen?)
2014. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"ő az egyetlen férfi az életemben, nem akarom elveszíteni"


És csak ITT ezen a fertőn leveleztek? Elképzelem, milyen komoly is lehet. :)

2014. júl. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Találkoztunk már többször is.
2014. júl. 11. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Van olyan, aki nem tud megmaradni egyetlen nő mellett. Lehet, hogy ő is ilyen. Hiába lennél neki te, nem bírná ki, hogy ne hülyítsen közben másokat is. Neked is ugyanezt kéne csinálni, hátha észreveszi magát.
2014. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát garancia nem jár eggyik férfihez sem.Bár ez igaz a nőkre is.Ha szerencséd van,nem lessz semmi gond.Ha nem,hát igy jártál. Vigaszképp:Ez mindenkinek benne van a pakliban.
2014. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van egy ötletem hozz létre egy másik felhasználói fiókat, persze nem a te neveddel meg képeiddel és írjál rá a barátodra, mintha egy ismeretlen nő össze akarna jönni vele és ha erre belemegy és nem azt mondja, hogy sajnálom, de már van barátnőm, akkor nem hinném, hogy ő annyira szeretne téged. :(
2014. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!