Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámmászott a a tanárom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámmászott a a tanárom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az van h a kosáreddzőm , minden kosárórán engem "tanít" többiekkel szinte alig foglalkozik.. Minden versenyre engem választ először.. Meg nőnapra a csapatból csak nekem hozott virágot... Így kijelentette h én vagyok az eddigi legjobb tanítványa. :( meg mikor öltöztünk, pont én maradtam utoljára , és bejött az öltözőbe (szerencse h fel voltam öltözve) leült mellém és megsimogatta az arcom

, rámmosolygott és kiment.... Mit tegyek ?? Kezdek parázni tőle 15/L



#zavar #nyomulás #kivételezik
2014. júl. 11. 22:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Hány éves az edződ? Ha elég fiatal, akkor meg tudod vele beszélni a dolgokat, de ha nem, akkor apa, méghozzá minél hamarabb.
2014. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
26 éves az eddző .. Apa túl vadállat ha arról van szó h valaki is hozzámér :(
2014. júl. 11. 22:41
 13/34 anonim ***** válasza:
26 évesen még simán megbeszélheted vele. Mondd el neki, hogy neked kellemetlen az, ahogy bánik veled, és hogy semmivel nem gyanúsítod, de inkább bánjon veled is úgy, mint a többi lánnyal.
2014. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ , ez jó ötlet :) magam kell hogy elintézzem mert nem merek erről beszélni senkivel.. :(
2014. júl. 11. 22:46
 15/34 C0r3 ***** válasza:
68%
Áá. Komolyan elgondolkoztam azon, hogy tesitanár leszek. Nem mindegy, a vezérigazgató még mindig jobb meló :D Bocsi lányok :P
2014. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Még pluss macit is vett nekem a meccsre h "vigyazzon" rám ... Elég gáz :( meg a fenekem is megfogta bemelegítéskor ..
2014. júl. 11. 22:47
 17/34 A kérdező kommentje:
És mi lesz ha megint egyedul maradok ott es megcsókol ? :O mert multkor azt mondta h menjek 10 percel elobb mert vmit meg akar tanitani meccs elott .. El menjek elobb v ne ??
2014. júl. 11. 22:58
 18/34 anonim ***** válasza:
Ne menj el előbb,csak ha van más is melletted,sőt csak úgy járkálj.
2014. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
De a legjobb ha szólsz valakinek,vagy megpróbálod megbeszélni vele.
2014. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Megpróbálom , de félek. A többiek is eltávolodtak tőlem a csapatból mert h en vagyok a "kiskedvenc"
2014. júl. 11. 23:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!