Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Megmaszíroznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megmaszíroznátok egy ismeretlen lány hátát ha fáj neki?

Figyelt kérdés
Csak ennyiről lenne szó. Egész tűrhetően néz ki. Ingyen természetesen.

2014. júl. 12. 15:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%

A gyk-s fiúk nőhöz érhetnek és némely nemet mond? Ez új :o

Én is szeretem (enyhe kifejezés), ha masszíroznak. De egy vadidegen...

2014. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, hogy nem fiúként írok neked, de a férjemmel anno így kerültünk közel egymáshoz. Egy baráti társaságban voltunk egy ismerősnél, ő felajánlotta, hogy megmasszíroz (akkor még nem ismertük egymást), mindennek már lassan 9 éve.:) Azóta is együtt vagyunk.
2014. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

Egy ismeretlenét ?


Ezt hogy kell elképzelni ?

(mármint a szituációt)

Leszólítani valakit az utcán, hogy te figyu már nem fáj a hátad ? mert akkor megmasszírozom..

2014. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
14%
# 11 ennyire talán azért nem kéne lenézni az embereket, doktornő
2014. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
Csak ha jol néz ki.
2014. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

drborsó for pres, az első mondata nagyon el lett találva :DDD

meg a többi is, a masszázs eléggé bizalmi dolog, ami egy idegennél ugyebár nem stimmel.

a kérdésre meg nem tudok válaszolni, nem vagyok hím, de nem engedném :D

2014. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Talán, ha bejön a csaj külsőre és belsőre is megfelelőnek tűnik a dologra, bár aki ismeretleneket kér fel, hogy masszírozza meg..
2014. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

#14, senkit sem nézek le. Én aztán nem.


Mentol: köszi!:D

2014. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs senkim, akkor talán...ha foglalt vagyok akkor esélytelen, hogy más lányhoz érjek :) akkor csak a páromhoz érek!


nem tudom az ismeretlen fogalma hol kezdődik...a húgom barátnőjét is megmasszíroztam, ő meztelen volt, de nem értem olyan részekhez amikhez nem illik egy idegennek :) azt tudtam, hogy szerelmes belém és ezért inkább nem is akartam, hogy félre értse...mert nem akartam kapcsolatot...nem lett végén szex mert teljesen irányítás alatt tartottam az agyam, nem kerekedtek felül az ösztönök, persze a testi vonzalom meg volt, de az agyam tudott nemet mondani :) és mai napig nem bántam meg pedig ez 2-3 éve volt :)


21F

2014. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor igen.
2014. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!