Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Megmaszíroznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megmaszíroznátok egy ismeretlen lány hátát ha fáj neki?

Figyelt kérdés
Csak ennyiről lenne szó. Egész tűrhetően néz ki. Ingyen természetesen.

2014. júl. 12. 15:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Marcsika,Borsócska!

Ismerjük egymást ezért semmi akadálya,hogy megnyomkodjam a finom hátacskátokat :))

2014. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Én is szívesen masszírozok, ha valakit érdekel nyugodtan írjatok rám!
2014. júl. 12. 16:05
 23/26 anonim ***** válasza:
Annyi még hozzáteszek hogy, csak akkor ha nincs barátnőm.
2014. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Azért azt hozzátehetnéd, hogy te pasi vagy csaj vagy-e. :D


Viszont igen, volt már rá példa. Egy kis haveri összejövetelen volt egy csaj, akit soha nem láttam előtte és mondta, hogy fáj a válla meg a háta. Én meg felajánlottam, hogy megmasszírozom /mivel egy kicsit értek is hozzá, meg a tapasztalatok alapján jól is csinálom/, ő meg élt a lehetőséggel. Persze nem volt senkim, gondolom neki se, bár ezt nem tudom.

26/F

2014. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha tetszik és valóban ezt szeretné,akkor szívesen. :)
2014. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Hím vagyok.
2014. júl. 12. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!