Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Rosszul sikerult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Rosszul sikerult randi utan hogy viszonyultok a lanyhoz?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel, hogy tul vagytok egy szerintetek rosszul sikerult randin, vagy csak siman nem akartok folytatast, meg ha jo is volt a randi (volt csok tobbszor is). Nem tudni, hogy a lany, hogy velekedik a talalkozorol. Utana ha ratok ir, hogy viselkedtek vele? Ugyanugy, mint a randi elott, vagy azert erzekeltetitek, hogy valami megvaltozott?
2014. júl. 13. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Ha jó a csaj és pár patront megér akkor elhitetem vele, hogy mégis jó volt a randi és mikor kiélveztem ráérek majd dobni, ha a testén kívül nem jön be.


Ha nem extra a csaj testileg és a randi sem volt jó vagyis nincs összhang lekoptatom a fenébe és új nő után nézek.

2014. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha azért sikerült rosszul, mert nem passzolnak az elképzelések, akkor a legtisztább a randi végén megmondani.


Ha volt csók, akkor a következő alkalommal kell(ene) felvezetni. Smaci után ennyi minimum jár; emailben szakítani elég snassz...

Érzékeltetni? Ha neki nagyon tetszel, neked pedig ő kevésbé, akkor legyen gerinced elmondani neki ezt. Tehát finoman érzékeltetni, de találkozóra hívni, beszélgetni.


Nem kellemes szitu, de ez is hozzátartozik a férfiassághoz.

30/F

2014. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
En a lany vagyok. :) es rohadt tanacstalan
2014. júl. 13. 00:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy. 1 randi nem randi lehet csak rossz napja volt. Szerintem mindenki megérdemel 1 "visszavágót" is :)

25\F

2014. júl. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Először utalni próbálok rá finoman a kommunikációm által, kevesebbet kérdezgetem, alig érdeklődök iránta. Ha ekkor sem esik le, akkor megmondom neki nyíltan, hogy sajnálom, de nem érzem, amit szoktam pozitív esetben. Tehát bocsi, de nem szeretnék többet találkozni.
2014. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor a nőiességhez is hozzátartozik. :P Tiszteljük meg a másikat ennyivel. ;)

De igaza van az előzőnek, második esély is létezik... te tudod, megéri-é.

2014. júl. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nemnem :) Hetvegen randiztunk, olelgetett, megcsokolt, tobbszor is es sokaig. Meg aznap beszeltunk, rairtam, mert ugy sejtettem, nala maradt valamim (ott is maradt, szoval nem bena probalkozas volt). Ugyanugy beszelgettunk, mint elotte, hulyeskedtunk, kerdezte, johet-e velem furodni, meg kiprpbaljuk-e lakotarsam agyat (csak hulyeskedett, ha valamit tenyleg tervez velem, az biztos nem csak szex, mivel lett volna lehetosege agyba vinni, de be sem probalkozott.. meg azt is megkerdezte, zavar-e, hogy simogatja s combom), erdeklodott, mit csinalok, ilyenek. Nem is volt gyanus. Viszont hetfotol szukszavu, illetve 3 napja nem is kommunikalunk. Azert nem vagyok benne egybol teljesen biztos, hogy azert nem keres, mert nem akar semmit, mert eleg kiszamithatatlan, es nehez eset, ha rossz idoszaka van, napokig nem irt mar maskor sem, randi elott is. Szerintetek ha szerinte rossz volt a randi, nem akar tobbet ilyen formaban talalkozni, akkor azt a kovetkezo beszelgetesben erzekeltette volna? Mert mondom, ugyanolyan volt, mint maskor, hulyeskedett, kerdezte, mit csinalok, minden. Elkepzelheto, hogy most azert nem keres, mert megint van vmi problemaja, rosszabb idoszaka?
2014. júl. 13. 00:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, ha nekem rossz kedvem van vagy feszültebb vagyok én sem szoktam se hívni se írni. Az egésznek nem olyan a hangulata.
2014. júl. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

attól függ mi sikerült félre a randiban...ha hülyén jött ki az egész akkor újra próbálnám...de ha a lányban csalódtam akkor teljesen megszakítanám a kapcsolatot...én őszintén el mondanám mit gondolok és érzek a randi után...nem rég volt egy lány nem randi volt sima találkozás csak...és elmondtam neki utána őszintén, hogy mi a véleményem a találkozóról, mi változott bennem...akkor láttam 1. külsőre nem az én esetem, de a belsejébe simán beletudnék szeretni, de ő csak barátságot akar...de meg is mondtam neki, hogy a külsőre nem az álomnő, de a belső mindenért kárpótol és idővel talán sokkal szebbnek látnám a külsejét is :) mondjuk én sokkal rosszabbra készültem, azt hittem sokkal csúnyább lesz, szóval még jól is esett, hogy "csak" ennyire nem az esetem :) de a belső értékei és a hangja meseszép, a külsejéhez egy kis idő kellene, hogy teljesen megszeressem, már most elfogadom de még nem szeretem igazán...


szóval nekem ezek a tapasztalataim és véleményem :)

21F

2014. júl. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem ártana tudni, hogy hanyadik randi volt ez.

És azt sem, hogy ez társkeresős randi volt-e.

2022. aug. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!