Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan viszonyultok párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viszonyultok párotok ex kapcsolataihoz?

Figyelt kérdés
Mitől függ, hogy hogyan kezelitek? Elfogadjátok? Csináltok közös programot? Ha igen, milyen esetben? Vagy ez szóba sem jöhet? Mi szerintetek az egészséges?

2013. jan. 10. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Közös program? Isten ments. Elfogadni elfogadom, mivel én is ezt várom tőle, de van amelyiket nagyon nem szeretem. Hálisten vele nem tartja a kapcsolatot, csak néha összefutunk.(sajnos elkerülhetetlen, de ez van) A többi lánnyal néha találkozik, az nem zavar, de lehet csak azért mert nem ismerem őket. :)


Mi az egészséges? Az, hogy néha ha összefutnak, akkor tudnak váltani pár mondatot, esetleg évente egyszer találkoznak egy kávéra, de a "közös program" nálam nagyon nem fér bele.

2013. jan. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy nő vagy vagy férfi? ... úgy vélem ez változik nőnél és férfinál, de lehet rosszul gondolom :)
2013. jan. 10. 10:35
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Hat lehet, hogy orult vagyok...de en megengednem, hogy a parom kozos programokat szervezzen az exevel!Csak!Ha belemegy, akor tudni illik, jobb ha ott marad, mer nalam mar nem lenne helye:)
2013. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
No vagyok.
2013. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt mondtam neki :D persze menj csak, mindent szabad, sosem foglak visszahúzni, hogy ne csinálj valamit :) ... néz néz ... csak mindennek van következménye
2013. jan. 10. 11:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet látni egy emberen, hogy ő miként gondolkodik, érez az exével/exeivel kapcsolatban. Nem mindegy hogy mit látok ezzel kapcsolatban.

Mondjuk ha csöppet is látszik, hogy még sokat számít neki az exe érzelmi téren, az nekem fáj. De ezzel nem lehet mit kezdeni, elfogadom, és "próbálom meggyőzni" hogy én kellek neki, vagy elhagyom. De természetesen elvárom hogy ne legyen kapcsolatban vele, érezzem hogy felém húz a szíve, ne ápolja a csírát a lelkében, ha már úgy döntött hogy velem van.

Viszont van olyan hogy tudod hogy pont lesz@rja az exeket, maximum ismerősként kezeli. Engem nem zavar, ha így néha beszélgetnek, esetleg nagyon ritkán találkoznak.

De ez teljesen pasifüggő...Aki eleve odavan a haveri kapcsolatokért és ápolja őket, kevésbé "feltűnő" ha ezt egy exével is teszi, de ha visszahúzódó, alig barátkozó de az exével még is erős kapcsolatot ápol, az kellemetlenebb..

L

2013. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hat akor ez a pasi, nem normalis.Menj csak el te az exeddel, uljetek be egy moziba, vegeyl fel valami csini ruhat..kacarasszatok!Lassuk...tetszeni fog?Hat szivem ha elmegy azzal a masik novel, de dobjat ido nap elott.
2013. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A múlt az maradjon a múltban.Nem ismerjük egymás exeit,és nem is akarjuk.Ennyi.Nem érdekel sem az enyém,sem az ővé.
2013. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én már attól fel tudok robbani ha egyálltalán akármi okból fel jön az exe neve..múltkor a páromat bejelölte az egyik exe facebookon és ő elfogadta állitása hogy gondolkozott rajta..de elfogadta..én pedig amikor mégláttam mondjárt kitöröltettem vele..már ez idegesít..nem hogy közös programokat csinâljon akár melyikkel is .
2013. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9. Kitöröltetted vele? Ha párom ilyet próbálni csinálni, na akkor repülne. És nő vagyok. Azért mindennek van határa.


Persze, nem szeretem, ha a párom az exével találkozik, kifejezetten gyűlölöm azt a lányt, hálisten nem is szoktak. Sajnos elkerülhetetlen, hogy ne fussunk vele össze néha, ez van.

Mindezek ellenére a lány egy ideig az élete része volt, lehet, hogy fontos része volt, nekem meg eszembe nem jutna kitöröltetni vagy megtiltani bármit. Ha egy kapcsolatban bármit meg kell tiltani az gáz, mindkét fél részéről.

Egyébként is az csak facebook. És akkor mivan ha visszajelölte?! Úristen..10 éves vagy? Komoly önértékelési problémáid lehetnek ha ezen fennakadsz. Na mindegy.


Egyébként nő vagyok.(első válaszoló)


Az pedig, hogy mi egészséges, egyénfüggő. Számomra belefér, hogy néha kávéznak egyet, beszélgetnek, esetleg levelet váltanak, mert én is jóban voltam sokáig két exemmel.

Tudod ez olyan, hogy azt várod el másoktól, amit elvárnál magadtól is.

2013. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!