Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viszonyultok a szúrósabb tekintetű srácokhoz?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Elég határozott a karakterem, izmos felépítés,sötét haj,barna szemem van, és elég szigorú a tekintetem. Ma a lányok megszólták a munkahelyen ezt, hogy szúrós a tekintetem, de még nem is ismernek szinte. Sajnos nem tehetek róla, hogy ilyen a nézésem. Kicsit meg vagyok törve amúgy is, most kevesebbet mosolygok, mint egyébként, mert sok kudarc ért az utóbbi időben és bánt, hogy erre a munkahelyre kerültem, mert másik helyre szerettem volna. Tudom, hogy nem kéne foglalkoznom ezzel, de a szigorú külső mögött egy érzékenyebb lélek lapul. Aggódom, hogy emiatt elijesztem a lányokat esetleg, ha ismerkednék valakivel. (bár eddig nem említettek ilyet soha)

2012. jún. 26. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg azt mondták, hogy önelégült, "lenéző" tekintetem van. Mondjuk ez legalább a valóságot tükrözi.

Nyugi, a szigorú tekintetet elég sok nő bírja. Persze csak ha jóképű vagy.

2012. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

háát, szerintem semmi okod aggódni, ha tényleg izmos, barna és szigorú tekinteted van.. ugyanis nekem az ilyen pasik a gyengéim (és sok más lány ismerősömnek is). gondolom jóképű is vagy... :)

szerintem a szúrós tekintet nagyon szexi tud lenni, határozott és tekintélyt parancsoló. és ha egy ilyen "szigorú" pasi rám mosolyogna, el is olvadnék.. :)

hidd el, hogy sokkal jobb, mintha kis szerencsétlen tutyimutyi lennél ;)

2012. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi számít jóképűnek. Nekem azt mondták, hogy "magasztos" vagyok. Egyébként két beképzelt lányról van szó, nem tudom mi bajuk. Lehet az, hogy én nem futkározok utánuk egész nap, pedig mindenki fel akarja szedni őket. Facebook-on sem jelöltem be őket, pedig szó volt róla.. na mind1 csak elszomorít ha ilyet hallok.
2012. jún. 26. 21:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Skorpió? Csak viccelek.:)

Semmi gond, kifejezetten vonzó tud lenni. Mit foglalkozol olyan emberek véleményével, akiket amúgy se tartasz sokra?

2012. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Szerintem ez kimondottan vonzó tud lenni. Főleg ha emellett mosolygós és vidám természetű vagy. Ha egy ilyen srác rám mosolyogna biztos elolvadnék. :D
2012. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. jún. 27. 18:57
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébként bakk a horoszkópom, ha ez számít valamit. :)
2012. jún. 27. 19:02
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem meg állandóan azt mondják,hogy mindig olyan mélyen nézek az emberek szemébe,mintha ott helyben le akarnám oket teperni.


Nem tudom,milyen az a szúrós tekintet.Linkelnél,kérlek valami képet esetleg mondanál egy példát rá,mondjuk a színészek kozul,akinek ilyen a tekintete.Mert nem tudom elképzelni,és kíváncsi vagyok.

2012. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
[link] :)
2012. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Koszonom a képet.


L

2012. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!