Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életemben először tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először tettem eleget ilyen kérésnek, ribi vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem mutogattam magam senkinek. Két hosszú párkapcsolatom volt, csak ők láttak idáig pucéran.


Ma egy férfi kérdésére válaszoltam itt. Ő privátban küldött egy képet a péniszéről, és mondta, hogy mutassam meg én is a puncimat. Ezután küldött még egy képet, de én nem mutattam többet (mellemet és a fenekemet szerette volna)


Tök ribinek érzem magam, hogy egy idegennek küldtem arc nélkül képet a puncimról, de akkor jó ötletnek tűnt. Más is érzett már így? :S


19L


2014. júl. 13. 11:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
Ha belinkeled a képet, akkor nem vagy az. Egy ribi szakértő
2014. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, a ribi teljesen mást jelent. Abban nincs semmi, ha arc nélkül küldesz egy képet a puncidról valakinek.
2014. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2014. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem csináltál semmi rosszat azzal, hogy a puncidról képet küldtél valakinek, viszont a soraidból azt olvasom ki, hogy kiéletlen szexuális vágyaid vannak, amiket az "erkölcsösséged" nem enged megélni. Nyugodtan lazíts, ha szeretnél "ribis" dolgokat csinálni, tedd meg, éld az életed!
2014. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mitől lennél az? Ez marhaság. Ha olyan képet küldtél volna, ahol épp lenyeled, három srácnak egyszerre, na akkor igen. De így? Ugyan már.. Ettől többet mutatsz ha egy öltöző függöny fellibben és huszan benéznek épp egy áruházba, amikor ruhát próbálsz.
2014. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
2014. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
dehogy vagy,nyugodj meg.
2014. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez a te fejedben dol el. Ettol nyilvan nem leszel ribi, akkor lennel az, ha osszefekudnel ingyen mindenkivel. Szerintem gondolkodj el azon, hogy milyennek latod onmagad, ne ilyen kerdeseket tegyel fel.
2014. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Linket meg a postás hozza?XD
2022. okt. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!