Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heló csibészek! Fontos kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heló csibészek! Fontos kérdés következik! Mit tegyek, ha van egy pasija egy csajnak, és nekem nagyon kell a csaj?

Figyelt kérdés
és mindig sülve-főve együtt vannak! már elég régóta ismerjük egymást a lánnyal és voltaképp úgy alakult, hogy őt választotta, mert vele "nyugisabb" minden. a lány azóta nem nagyon akar beszélgetni velem, de úgy érzem, szeret. viszont nem tudom, hogy lépjek újra kapcsolatba vele, ha ott van folyton a fiúja. kérnék pár tippet.
2010. jan. 8. 12:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Csibészkém!Hát kényelemből értelmes nő nem jár senkivel.Végül is mit jelent együttjárni valakivel?Piszi puszi, kamatlyolás /bocs nem bántani akarlak/stb.Na ezt ő azzal a másikkal teszi miközben utánad sóvárog?Ez így nem kóser.Ha nem érez semmit a másik iránt miért van vele?Mert ha nincs ló jó a szamár is?Ha téged nem mer felvállalni akkor még nem kell feltétlen más karjába rohanni.Az meg tényleg gáz hogy nincs a pucájában annyi vér hogy bevállaljon és kiálljon melletted.Ha eddig nem volt bátorsága hozzá és így bebonyolította mindkettőtök életét hát ezután sincs sok remény rá hogy változni fog.De azért ne add fel ha úgy érzed csak ő tud boldoggá tenni te ismered őt mi csak dumálunk itt.Az se lenne rossz ha változtatnál azon ami miatt nem mer kezdeni veled.
2010. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%
Előző vok, a lényeget lehagytam: meg kell találnod az utat hozzá. Közösségi oldalon, msn-en, bárhol, amihez a párja nem fér hozzá, kérheted, hogy találkozzatok. Ha akarja, talál rá módot.
2010. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
előző!Te nem az előző vagy!még előttem.
2010. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, csak gyors voltál. :)
2010. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
figyelem ám, ki kicsoda. na most teszek egy próbát, kimegyek valahova ahol ilyesmitájban szokott lenni, leggyakrabban egyedül. remélem sikerül.
2010. jan. 8. 13:06
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Lássuk csak sülve főve együtt vannak, kerül téged... Lehet, hogy szeret, de akkor kiba.. jól álcázza.
2010. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
Nézd minden nap az RTL híreket, onnan meríthetsz egy-két jó ötletet.
2010. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
hany evesek vagytok egyebkent? a fiujaval nem volt meg semmi konfilktusotok , vagy nem magyarazott meg neked , hogy alljal le vagy valami? kis korkulonbseg van azt irod. ki az idosebb a lany? es kettotok kozul valasztott vagy neki mar megvolt a mostani baratja?
2010. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Csavard be egy szőnyegbe, és lökd le a hídról!
2010. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
volt egy rövidke kis nézeteltérés a fickójával, de elhajtottam.
2010. jan. 8. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!