Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heló csibészek! Fontos kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heló csibészek! Fontos kérdés következik! Mit tegyek, ha van egy pasija egy csajnak, és nekem nagyon kell a csaj?

Figyelt kérdés
és mindig sülve-főve együtt vannak! már elég régóta ismerjük egymást a lánnyal és voltaképp úgy alakult, hogy őt választotta, mert vele "nyugisabb" minden. a lány azóta nem nagyon akar beszélgetni velem, de úgy érzem, szeret. viszont nem tudom, hogy lépjek újra kapcsolatba vele, ha ott van folyton a fiúja. kérnék pár tippet.
2010. jan. 8. 12:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Mármint kit? A pasiját? A csajjal beszéltél?
2010. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
a srác próbált valamit beszélni velem, de mivel túl sok volt a sértegetés, oltogatási kísérlet, hamar lezavartam, és végülis ő járta meg a dolgot.
2010. jan. 8. 17:53
 23/26 anonim ***** válasza:

megvertetek vagy mi?

de a lannyal surun talalkoztok? vagy csak igy hebe-hoba?

meg oltogatott teged? mikkel? miket csinalt? tudta egyaltalan , hogy letezel? vagy a csajotok meg nem jart senkivel es ugy valasztott teged? vagy mar megvolt neki a regi pasija?

neha irhatnal konkretabban is xD

2010. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
vagyis ot valasztotta...bocsi elirtam
2010. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele kedves, de közömbös. legyél sokat más lányok társaságában, de könnyedén, ne tegyél úgy, mintha felé játszanád a dolgot. Nagy az esély, hogy ezután majd meg akar szerezni, aztán széthúzza neked a rózsaszín pinácskáját, ha ésszel dolgozol.
2010. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
én is ugyanúgy vagyok mint a kérdező!! Van egy lány aki nagyon tetszik. szoktunk beszélgetni stb. Van barátja, pechemre. :S De már felkértem a jövőévi szalagavatóra hogy táncoljon velem és igent mondott :D
2010. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!