Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélye egy ilyen srácnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélye egy ilyen srácnak?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy mindig is a komoly kapcsolatok híve voltam, de mindig az lett a vége hogy jól hülyét csináltak belőlem, elhitették velem hogy: "igen kellesz, szeretlek", aztán mással meg leléptek...

Ebből most elegem van és kicsit jegelni akarom ezt a szerelem témát, szórakozni akarok. A baj ezzel meg az hogy nem valami nagy a péniszem és még szűz is vagyok.

Tapasztalatok alapján lehet így felszedni csajt?


2014. júl. 15. 11:16
 1/6 Umaku ***** válasza:
Inkább azzal kéne elvesztened a szüzességed akit szeretsz is!
2014. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolat nem kell, csak kalandra vágysz? Úgy érzed, hogy ehhez nem elég a fegyverzeted? Tévedsz. Nem ezen múlik.

Inkább a belsődben végezz komolyabb önvizsgálatot.

2014. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De igen, nagyon is vágyom komoly kapcsolatra, csak ha mindig azzal zárulnak a próbálkozásaim hogy egyedül maradok, holott nagyon akarom és teszek érte, megmondom őszintén elment tőle a kedvem egy kicsit. Önvizsgálatra nincsen szükségem, a legutolsó ilyen eset óta napokat agyalok azon hogy min is kellene változtatnom, hogy végre jobb legyen.
2014. júl. 15. 11:29
 4/6 Umaku ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne add fel az elveidet pár hülye liba miatt!
2014. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
20 vagyok, ès igyekszem kitartani az elveim mellett
2014. júl. 15. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!