Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti kedveltetek már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti kedveltetek már meg fake-profilos csajt?

Figyelt kérdés

Csak egy hülyeség miatt csináltam régebben egy fake profilt egy külföldi lány képeivel. Nem szórakozásnak indult, hanem csak unatkoztam és csevegni akartam, viszont nem akartam ilyen oldalra feltenni a saját képeimet. Egyszer elkezdtem csevegni egy fiúval, azt hittem ő is ugyanolyan lesz, hogy jó beszélünk pár szót és annyi. Egyre többet beszéltünk mindenről, már volt, hogy órákat beszélgettünk. Én csak a nevemről hazudtam neki, meg persze a képeken nem én vagyok, minden más, ahogy beszéltem vele, teljes mértékben én voltam, amiket elmondtam neki, minden. Azt mondta, hogy kedvel, szeret velem beszélgetni és érettnek tart. Rengeteg mindent elmondtunk a másiknak, tanácsokat is adtunk, stb...

Az a probléma, hogy régebbről ismertem ezt a srácot (mármint valójában aki én vagyok), viszont megszakadt köztünk a kapcsolat (alig volt nevezhető ez barátságnak is), azért is örültem, mikor megtalálta a kamu profilomat, hogy így legalább újra tudunk beszélgetni. Most úgy érzem, hogy jobban megismertük a másikat, mert régebben nem voltunk ennyire közvetlenek egymással. Mit tegyek most? Elmondjam, hogy valójában ki is vagyok és hogy ne haragudjon rám? Fiúk, ha megkedveltétek volna már a lányt, ilyen esetben mit tennétek, ha bevallaná, hogy ki is valójában? Ha nem állnátok szóba vele többet, attól még hiányozna? Tényleg nagyon sajnálom, de nem átverésnek szántam.


2014. júl. 15. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
na mert a gugli mindig kihozta hogy kinek a kép volt lelopva úgyhogy ment a tiltólistára :D
2014. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nevezik szívásnak. Ebből nem jössz ki jól.
2014. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt egy lány, aki mindig más, egyébként hamis identitással akart velem beszélgetni. Volt, hogy fél évet is várt, amíg újra felvette velem a kapcsolatot, megint másnak adva ki magát.

Mondanom sem kell, hogy *nagyon* ijesztő, ha valaki ilyet csinál, és soha nem szeretnék közelebbi kapcsolatba kerülni egy ilyen személlyel. Ő csak azért fejezte be, mert kiderült, hogy jogász vagyok, és félt, hogy eljárás indulhat ellene, vagy mi.

2014. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok jagicza hogy kamu facebbokos jegyesem legyen xd
2014. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ebből már nem tudsz jól kijönni. Mondd meg az igazat!
2014. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És tudjuk találkozni is akar és angolul beszéltetek, és igen, még mindig szívás, és nem, még mindig nem lesz sokkal megértőbb..
2014. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha nem őszinte és egy ilyen fontos dolgot halogatott eddig akkor eléggé bizalmatlan lennék...attól függ a kapcsolat megszakítás milyen kapcsolatban vagyok vele...


21F

2014. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jobban nézel ki, mint a kamu profilodban levő csaj, akkor szerintem nem fog haragudni.
2014. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki az igazat. Írd le a történetet mint ahogyan itt is tetted. Nem biztos hogy pozitív lesz a reakciója de ha ezt tovább csinálod még rosszabb lesz. Aztán meg az is lehet hogy megörül majd neked hogy milyen jó hogy újra egymásra találtatok. Ez a sráctól függ hogy hogyan reagálja majd le ezt a helyzetet.
2014. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!