Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak le akar fektetni? Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak le akar fektetni? Szerintetek? (L)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel találkozgatok. Már 1 hete járunk, de én nem érzem úgy mintha egy kapcsolatba lennék. Amikor nála vagyunk le se száll rólam. Puszilgat, ölelget és mindig azt akarja. De amikor sétálunk nem fogja meg a kezem, nem puszil meg, olyanok vagyunk egymás mellett mint 2haver. Meg akartam fogni a kezét, de azt mondta, hogy még ne mert ő nemrég szakított az exével és ne azt lássák, hogy már tovább lépett.

Engem nagyon zavar és meg is mondtam neki.

Mindig azt akarja és mikor megmondom neki, hogy korai akkor kicsit hisztizik, hogy biztos nem kívánom. Utána kb 20percig azt magyarázom, hogy de de még korai szerintem.

Azt sem engedem meg, hogy benyúljon a bugyimban. Szerintem az js korai. Szerinte nem.

Most csak arra kellek neki? Még csak egy hete járunk...


2014. júl. 15. 21:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Korai neki, hogy megfogja a kezedet, de a szex nem? Sajnos csak le akar fektetni. Miért baj az, ha látják, hogy továbblépett? Ha vkivel együtt akarok lenni, akkor leszarom, hogy mások mit gondolnak. Szerintem ne hagyd magad. Előbb bizonyítsa be, hogy komolyan gondolja veled, utána jöhet a többi.
2014. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak szégyellős? én is eléggé zavarban vagyok sok ember előtt és csak akkor csókolgatom, ölelgetem a lányt, akit kedvelek és tetszik nekem, ah szinte csak kettesben vagyunk, na meg én nekem fontos a sok puszi, csók, ölelés, igaz kanos és perverz is vagyok, de ettől még tudok komolya kapcsolatot is kialakítani lánnyal, ha akarom és kedvelem
2014. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!