Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még normális 14-16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális 14-16 éves lányok? (hosszú)

Figyelt kérdés

Szerintem normális ha:

-nem sminkeli, műkörmözi stb. "agyon" magát

-nem cserélgeti a barátjait (már ha van) 2 hetente

-nem kezd el sikítozni mindenen

-Nem rendelkezik kifacsart zenei ízléssel (one direction, sp)

-nem csak a külső alapján ítél

- Elhiszi ha egy fiú csak barátkozni akar


Ha léteztek kérlek jelezzétek,mert kétségbe vagyok esve hogy az osztály/iskola/tábor társaim csak igen kis százaléka esik ebbe a kategóriába.De ha az én értékrendemmel van a baj azt is írjátok meg kérlek.

15/f



2014. júl. 16. 00:35
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Hmm, ha túlzott smink a szempillaspirál meg szemöldök kihúzás akkor én már nem számítok normálisnak. Mondjuk aki rámnéz az tudja, hogy nem vagyok normális (de persze nem negatív értelemben)
2014. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia!:) Nem sminkelem magam, csak nagyon ritkán. Nem volt még barátom 16 évesen, pedig egyáltalán nem érzem magam csúnyának, és a visszajelzések alapján már lehetett volna. De minek belekezdeni egy kapcsolatba, ha csak a másik fél vonzódik hozzám? Tehát várok... Nem szoktam sikítozni. Inkább a rock zenét szeretem, de egyáltalán nem ilyen a stílusom:) Elhiszem, hogyha egy fiú csak barátkozni akar, ugyanis nagyon sok fiú haverom van, és a legjobb barátom is fiú, mert velük jobban kijövök... Szerinted mi a baj velünk? :) Mert én már kezdek elkeseredni. 16/L
2014. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én is itt vagyok;)14/L
2014. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
En ezt gondolom magamrol aztan h a tobbiek milyennek latnak az mar nem az en gondom!
2014. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még érettlenek
2014. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ahogy látom később se javul a helyzet.
2014. aug. 3. 21:45
 17/23 anonim ***** válasza:
Vannal normalisak:) énis az vagyok:)
2014. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
én is a normális lányok közé tartozok :)
2014. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Pedig ha a kérdésed önmagában nem látszana elég ismerkedési célzatúnak, akkor az utolsó kritérium ("Elhiszi ha egy fiú csak barátkozni akar") tesz róla, hogy annak látsszon.

Egyébként:

- Korrektort használok az aknés-sebhelyes arcbőrömre + szempillaspirált, a körmömet meg maximum festem, azt is ritkán.

- Mióta az eszemet tudom, egyedülálló vagyok.

- Nem kezdek el sikítozni semmin.

- A szimfonikus metal híve vagyok elsősorban, de felkerül a lejátszási listámra bármi, ami megtetszik - akkor is, ha az slágerszám.:D Oké, a felsoroltakat és a hozzájuk hasonlóakat én sem méltányolom.

- Jelenleg olyan sráccal szimpatizálok, akit mindenki csúnyának mond. Kérdés?

- Azt hiszem el nehezebben, ha nemcsak barátkozni akar, mert enyhén szólva sem árad belőlem a nőiesség.


16/L

2014. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még annyit fűznék hozzá, hogy az én ismeretségi körömben egyáltalán nem ritkák az ún. "normális" lányok, úgyhogy sosem igazán értettem, miért panaszkodnak ránk ilyen sűrűn.
2014. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!