Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy fiú lány barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinga2002 kérdése:

Van olyan hogy fiú lány barátság?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 10:58
 1/10 anonim válasza:
ha azt mondja egy lány hogy legyünk barátok akkor az azt jelenti hogy dobtalak meny a piiii be
2014. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én hiszek benne...annyival másabb, hogy (egészséges heteroként), megmondom magamnak, hogy TILOS többet érezni mint barátság...míg fiúk iránt alapból meg van ez a határ...

és van több lány barátom is akik ha közelednének felém akkor sem lenne több mivel meg van a határ...és a határokat nem lépem át! még akkor se ha szingli vagyok!


21F

2014. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ritka de van olyan, hogy az egyik fél se fog többet érezni.
2014. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek benne! Bár mi beáldoztuk a barátságunkat, és nem bántam meg még most is a legjobb barátom, csak most már a házassági kötelék is összeköt :D
2014. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Karinthy óta tudjuk, hogy nincs:)
2014. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
van
2014. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a kérdés azért ennyire vita tárgya, mert egyrészt sokféle ember létezik, és sokféle értelmezése a kérdésnek.


Először is: mit takar az, hogy fiú-lány barátság? Ha azt takarja, hogy két ellentétes nemű ember között létezhet jó viszony, testiség nélkül, akkor szerintem a válasz határozott igen. Nős ember vagyok, de a legeslegjobb barátaim közül nem is egy nőnemű, és semmilyen kontaktus nincs közöttünk ezen kívül.


Viszont ha úgy értelmezzük a kérdést, hogy létezhet e CSAK baráti viszony férfi és nő között, VONZALOM nélkül, már mindjárt árnyaltabb a kérdés! Én személy szerint vonzódom a lány barátaimhoz. Lehet, hogy ha facérok lennénk sem történne közöttünk semmi, de igenis nőként látom őket, nem pedig nemtelen barátként.


A másik árnyaló tényező, hogy embere válogatja. Van, aki simán el tudná képzelni a szexet az ellenkező nemű barátaival, van akinek ez tabu. Van olyan cimborám, aki boldogan lefeküdne az összes lány barátjával, ha úgy alakulna, míg van olyan is, akinek a havercsaj soha nem számít nőnek.


Utóbbi típusú haveromnak volt olyan lány barátja, akivel elmondása szerint soha meg sem fordult a fejében semmi több, mondván, "nagyon jó haverom, de mint nő... hááát...". Ő teljesen mást keresett egy nőben és egy haverban, azaz akiben megvolt a haversághoz való dolog, az nőként majdhogynem visszataszító volt.


Számomra viszont szükséges, hogy a partnerem a legjobb barátom is legyen, ezért számomra a két női kategória majdnem ugyanazt jelenti. Nálam a lány barátaimhoz fűzött érzelmeim nem is olyan borzasztó sokban különböznek egy párkapcsolattól: szeretem őket. Nem szerelem ez, de nem is testvéri, vagy puszta baráti szeretet.

2014. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van! Nekem is van egy fiú barátom, én meg ő se érez többet ,mint barátság!:)
2014. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A 7es nagyon jól írt. Kiegészíteném még pár gondolattal. Milyen is lehet ez a vonzalom? Szerintem itt arra kell gondolni, hogy testileg szívesen hozzáérek, esetleg hozzábújok. Nem (vagy nemcsak), hogy milyen a segge, a melle, vagy az arca.

Nagyon ingoványos lehet még a következő kijelentés: "én csak barátságot érzek, és ő is csak azt". Odáig rendben van, hogy te mit érzel, azt még hellyel-közzel biztosan meg tudja az ember mondani. De honnan a büdös francból tudod, hogy ő IGAZÁBÓL mit érez. Lehet, hogy még magának sem meri beismerni, hogy több a részéről, mert a félti a kapcsolatot. Úgyhogy ne higgyünk el ilyesmit, akkor se, ha kiejti a száján, hogy "nem érzek többet".

Érdekes, mert a házasság is akkor működik a legjobban, ha barátai egymásnak a házastársak. Viszont nehéz olyat találni aki egyszerre gondoskodó, felelősségteljes, vonzó, megértő, stb.

Azért néha le kell mondani néhány tulajdonságról, hogy párt leljünk. Türelmesnek kell lenni, bármi megtörténhet.

2014. júl. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Van, bizony. Több fiúbarátom is van, nagyon jól kijövünk egymással. Sokat röhögünk és poénkodunk együtt, semmi szerelmet meg ilyesmit nem érzünk egymás iránt, nekik más lányok tetszenek, nekem meg egy másik fiú.


14/L

2014. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!