Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen (társkereső vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen (társkereső vagy egyéb szerelem, szexszel kapcsolatos) oldalt vagy alkalmazást szeretnétek ha létezne?

Figyelt kérdés

Ha kívánhatnátok bármit, hogy létezzen egy oldal vagy facebook alkalmazás ami szerelem, szexszel kapcsolatos akkor mi lenne az? Lehet ez valami funkció egy társkeresőn amit szeretnétek vagy valamilyen teljesen újfajta oldal vagy alkalmazás ami eddig nem volt. Engedjétek szabadjára a fantáziátokat, bármi lehet :)


Példát nem tudom írjak-e, nem akarok befolyásolni senkit, és akár elrugaszkodott ötletek is jöhetnek.



2014. júl. 19. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyen végre egy normális szex társ/társ kereső oldal, ami nincs tele kamu profilokkal, k**vákkal, és selyemfiúkkal, ami nincs tele pedofilokkal és 40 éves melegekkel, akik sz**rá zaklatnak. Ne legyen fizetős, folyamatosan legyen ellenőrzött, foglalkozzanak az oldallal stb.
2014. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy meg lehessen ismerni rendes nőket. Én örülnék olyannak amiért fizetni kell, és randikat szerveznek hozzám illő nőkkel.
2014. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szívesen mennék olyanhoz, aki összehozna hozzám illő pasikkal. :D
2014. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!