Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl jó férfit találtam, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jó férfit találtam, nem találok "jobbat". Már párja van, nem zavarom. De magammal mit kezdjek? Hasonló volt veletek? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 07:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Három éve nem tudod elfelejteni? Sajnálom. :( Próbálsz ismerkedni amúgy?
2014. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Persze, több pasi is volt azóta, valamelyik komolyabb, legtöbb kevésbé.
2014. júl. 30. 12:33
 13/15 anonim ***** válasza:
25%
ba*sszál egyedül... mindjárt megsajnállak!
2014. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A leírás alapján akár én is lehetnék az álompasid.
2014. aug. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

"Túl jó férfit találtam, nem találok "jobbat""


Ne jobbat keress, ne őt keresd, hanem felejtsd el, és nyiss mindenkire. Amíg nem volt pasid, addig nem volt mércéd se.

Most, hogy magasra tették, nem lesz könnyű, de ne engedd meg magadnak azt a luxust, hogy ez teszed mércének. Próbálkozz, ha nem jön be, pápá. Az, hogy 3 éve egy pasi után epedezel, kicsit szánalmas férfi szemmel. Légy karakánabb. Az meg a másik, hogy egy problémát valaki elintéz egy gesztussal. Ilyen nincs. Vagy szart rád, és neked ez bejött, vagy nem is volt probléma, csak te csináltad, amit nem volt hajlandó felvenni. Jól tette. Sok csaj a hisztiből próbál érvényesülni. Nem szabad nagy pórázra engedni őket.

2014. szept. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!