Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Titeket mennyie zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Titeket mennyie zavar ha egy pasi szoros?

Figyelt kérdés
Nem vagyok yeti de a labam eleg szoros illetve a mellemnel es a hasamnal is van egy kis szor, valamint van egy kis szakallam is...nagyon sok lany baratom folyton mondja h gyantazzam le meg borotvakozzak. Egy ideje nem volt baratnom e a multkor felmerult bennem h talan ez is gond lehet. Elmondanatok a velemenyeteket? Kort is irjatok legyszi
2014. júl. 22. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Szoros? Szerintem inkább szőrös.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__59..


előbb olvass körbe, aztán írj ki kérdést.

2014. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, akkor hozzád képest a Jeti vagyok... De van aki szereti, ha különbséget tud tenni a férfi és a kisfiú közt.

Mondjuk én is jobban szeretem a szőrös barackot, mint a kopaszt hogy így fogalmazzak.

ha nem is természetes állapotában hagyja meg egy nő, de legalább egy csík, vagy minta meg maradhat igazán.Különben nem lesz nagy különbség külsőre egy 10 éves kislány és egy kis mellű teljesen borotvált 20 éves nő közt.(főleg ha még alacsony is...)

2014. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy férfi legyen szőrös.....nekem tetszik ha a mellkasa, a hasa kicsit, a lába szőrös, egyedül a hónalját nem bánom ha szőrteleníti. Nekem így férfias :)
2014. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem az zavar ha szõrtelen egy pasi.

19/L

2014. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát szerintem az gáz, ha egy pasi gyantázza mondjuk a lábát... ha meg borotválod... akkor valószínű hominak néznének. Már ha nem vagy tényleg az.
2014. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem fétisem van szőrre.. :D

beindít ha a fiú hasán van az a szőrcsík ami köldök felett kezdődik és húzódik lefele.. nagyon szexi :P

Arcron, hason ezt a csîkot, meg lábon tűröm el a szőrt máshol (hát, intom részek) ott nem tetszik

2014. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imádom a szőrös pasikat!:)
2014. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!