Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket szeretem? (Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket szeretem? (Lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit nagyon régóta szerettem, de utána a legjobb barátommal kezdtem el álmodni, és szerintem az álmok sok mindent megmutatnak az ember szívéből. Szóval elhittem, hogy kiszerettem az első fiúból, de most meg a régi tért vissza az álmaimba,és az új tűnt el. Ez elég gyerekesen hangozhat, de kérlek ne nézzetek le. :) tudnátok segíteni? Lehet, hogy azért jelent meg a legjobb barátom az álmaimban, mert el AKARTAM felejteni a régit, miközben még mindig kötődök hozzá érzelmileg?

Előre is köszönöm a NEM fikázó, értelmes válaszadókat! :) 16/L



2014. júl. 23. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
az álomoknak szerintem nincs különösebb jelentőségük, szerintem (magamon úgy vettem észre) hogy az jelenik meg bennük amire ÉPPEN sokat gondolsz , ez szerintem közel sem biztos h azonos azzal,amit igazán szeretnél..
2014. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval. Szerintem neked kell tudnod ki az aki iránt többet érzel.
2014. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem még mindig kötődsz az elsőhöz ami jelenthet nagy dolgot is. Szerintem ha még lesz esély hozzá közel kerülni kiderítheted hogy akarod e még.
2014. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
jártál már az elsővel?
2014. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!