Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen "csajozós" dumát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "csajozós" dumát mondhatnék a barátnőmnek, amitől "elájul"?

Figyelt kérdés
Gondolok a szépségére, stb dolgok :)

2014. júl. 23. 14:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? :)
2014. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Döntsd el, hogy az a cél, hogy csak a váladékaitok keveredjenek, és ájultan is jó lesz, egy menetre, vagy esetleg szerelmes is vagy belé.


Ajánlom kezdetnek szeretettel a versek, szépirodalom olvasását, és a zenehallgatást. Ihletet ad. Mindjárt nem fogsz ennyi sületlen műbaromságot összehordnai. Ezt egyetlen épeszű-éplelkű nő sem bírja, aki igen, az meg olyan is.

2014. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Ne "dumákat" mondj, hanem tegyél érte valamit.

Mondjuk dugás után a függönybe törlöd a farkad...

2014. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

úristen :D Ti kajak nem értitek mire gondolok :D

Ami példát felhoztam , nem z a lényege, biztos nem mondanám neki, h váladékaink összekeverednek stb :D

Nem lefektetni akarom , azaz nem azért mondanám neki. Bókolok neki kellő mennyiségben, de nm ilyen alap dolgokat h jajj de szép vagy ezek már uncsik és egyik fülén be, másikon ki kb minden csajnál, kivéve ha nem olyan régóta ismerik egymást. 7 hónapja vagyunk együtt, de több mit 1 éve ismerem. Arra akartam kilyukadni h írnék neki 1 levelet, mert elutaztam, meglepiként , pár dologhoz, és egy hosszabb szöveget írnék, amibe olyanok vannak mint veled teljes az életem, megtaaláltam benned akit eddig kerestem stb stb.

2014. júl. 23. 14:52
 15/30 anonim ***** válasza:
Ha már a barátnőd,akkor minek a "csajozós duma"?!
2014. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Figyelj, egy tanácsot tudok adni, amit nagyon fogadj meg: ne másoktól kérj tanácsot, miket mondj neki, és ne a neten keresgélj rá a "csajozós duma" kulcsszavakra, hanem azt mondd neki, amit te gondolsz, és ami őszintén jön. Ha nem tudod egy könnyen megfogalmazni akkor ülj le és gondold végig, szedd össze a gondolataid, és próbáld megfogalmazni egy fokkal jobban, mint hogy "jajj de szép vagy".

Ha pedig ilyet nem tudsz magadtól összerakni egy-két óra alatt akkor nagyon visszamaradott fantáziád van, nulla kreativitással bocs'.

2014. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
szleng, de ne ezeken akadjatok már fel, könyörgöm
2014. júl. 23. 14:57
 18/30 A kérdező kommentje:
Nincs időm leülni és gondolkodni annyira ezen
2014. júl. 23. 14:58
 19/30 anonim ***** válasza:
Nincs időd? Bazz... ez a legszarabb kifogás amit valaha hallottam. Szimplán lusta vagy, emellett unintelligens, nulla kreativitás és fantázia. Sajnálom a csajod, hogy egy ilyen nyomingert fogott ki...
2014. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

19-es!

ctrl C + ctrl V :)))

2014. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!