Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, h a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, h a barátom "ne féljen tőlem"?

Figyelt kérdés
Már régóta ismerjük egymást,már jártunk is de különböző okok miatt vége lett.Most megint összejöttünk,1 hete, de csak hétvégente tudunk találkozni,mert más városban tanulok...Szeretem,és úgy érzem ő is engem, de még sem mer hozzám érni.Mármint persze megölel,meg megcsókol meg minden,csak néha többre vágyom,h esetleg belemarkoljon a fenekembe...Azt hiszem,attól fél h mit reagálnék,mert régen nagyon nem engedtem volna meg ilyeneket neki...De most megfogom és miközben smárolunk,oda teszem a kezét,és megsimogat,de utána felcsúszik a derekamra a keze...és nem tudom miért...
2010. jan. 9. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem veszi a jelzéseket, akkor mondd ki konkrétan, hogy mit szeretnél.
2010. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
talán nem kéne verned
2010. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első válaszolónak köszönöm(=

a másodiknak meg inkább nem üzenek semmit :D

2010. jan. 9. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!