Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb nők miért hanyagolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők miért hanyagolják el a külsejüket?

Figyelt kérdés
Bár, van egy korombeli lány, 20 éves. Még tavasszal mutatta a tetkóját a bokájánál és mondta, hogy nem kell még szőrtelenítenie, nincs még jó idő. 5 éves kapcsolata van, akkor a barátja előtt is szőrös lábbal mutatkozik?
2014. júl. 24. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A 20 éves az idős??!! 19 vagyok, ez fájt :(
2014. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én mit mondjak 41 évesen? :D
2014. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem idős, én is 20 vagyok. Úgy értettem, hogy leginkább az idősebb nők hanyagolják el magukat...de úgy látszik akad ilyen a fiatal korosztályban is...
2014. júl. 24. 13:05
 4/17 anonim ***** válasza:
20 éves nő nem tudom mért lenne idős :D hány éves vagy 7? Hogy neked a 20 éves az idős?
2014. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez így nem igaz. Ez általánosítás. Az igényesség/igénytelenség nem kor függvénye, hanem az alapvető személyi higiénia része. Tehát rengeteg fiatal van aki nem ad annyit a külsejére mint egy idősebb, mint ahogy ez fordítva is megtalálható.
2014. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azért itt egy-két embernek kicsit rossz a szövegértése. :D
2014. júl. 24. 13:07
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az emberek szöveg értéssel van probléma...olvasd el amit kiírtál párszor és rájössz hogy nem teljesen egyértelműen fogalmaztad meg amit kérdezni akartál...azt kérdezted az idősebb nők mért hanyagolják el magukat erre írod alá hogy a 20 éves lány igénytelen :D szóval ezen a helyedben nem lepődnék meg hogy páran elsőre félre értelmezik a kérdésed...egyébként meg nem minden idősebb nő elhanyagolt nem tudom mért általánosítasz...
2014. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*szöveg értésével
2014. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy BÁR, az elején. Az nem az én bajom, ha ezt félreérti valaki.
2014. júl. 24. 13:14
 10/17 anonim ***** válasza:

Akkor en 33 evesen nyugdijas vagyok!!


Ez amugy nem mindig igaz, anyukam 68 eves, es a mai napig rendszeresen jar a kozmetikushoz szorteleniteni, szemoldokfestes stb.

2014. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!