Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

2hete szíktottunk egy 4hónapos kapcsolat volt

Amikor igazán meg mutathatta volna,hogy mennyire szeret és melletem van mindig szerintem meg ilyedt mert az anyja meg tiltotta azóta elteltek a napok nem beszélgettünk facebookon ki raktam egy borítóképet ő be lájkolta sokkolt nem gondoltam volna nemtudtam mit csinálni nem mertem rá írni féltem hogy mit fog mondani eltelt kb 2nap és azt látom hogy 1 fiuval írkál üzenőfalon meg ilyenek várja jöjjön már fel hogy sokáig beszélgessenek sziveket rakott meg hasonló dolgokat amik rosszul estek mert még most is eléggé szeretem egésznap a fejemben van nagyon nagyon sokat gondolok rá szinte egésznap és ez eléggé sziven szúrt rá kb 2-3napra ki rakta h szeretetnek érzi magát és hát ez nekem túl sok lehett lehet hogy túl reagáltam de nekem ez nagyon soklett...szó szerint le sokkoltam majdnem sírtam,hogy ilyen hamar túl tette magát rajtam és már barátja van és azt mondta hogy hamar nemfog túl lépni rajtam és ha úgylesz Szeptemberben újra kezdhetjük később meg már azt mondta hogy nem akarja mert meg gondolta..most mikor reggel fel keltem egyből ő rá gondoltam és nagyon hiányzik át akarom ölelni legszivesebben most is írnék neki de szerintem nem kíváncsi rám mit csináljak szerintetek? fog még valaha is keresni? tanácstalan lettem nagyon köszönöm elére is!! csak értelmes választ kérnék köszönöm


2014. júl. 25. 06:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Elkell felejtened. :/ sajnos már nem tudsz mit tenni
2014. júl. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Keresni még fog? vagy akármi? nagyon hiányzik:/
2014. júl. 25. 06:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha már van kiszemeltje, nem hiszem. Kereshet, de sok jóra ne számíts.


Sajnálom :/

2014. júl. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem mondani,hogy a fiu másik országban lakik találkozni meg maximum 1évben 1x mert el mesélte a fiut mesélt róla lehet hogy féltékennyé akart tenni??? de miért akart féltékennyé tenni?
2014. júl. 25. 07:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Féltékennyé akár szerintem is tenni, de ez nem feltétlen jelenti azt, h újra összejönne veled.

Csak az egojával harcol.

2014. júl. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen,szerintem szánalmas...de attól még szeretem egyik részem szereti másik része meg nem kedveli...jó lenne ha már nem szeretném...valaki valami tipp hogy tudnék túl lépni rajta végleg?szeretnék már...nagyon kikészít.:/ miközben ő meg lehet hogy magasról leszar..:/
2014. júl. 25. 08:01
 7/7 anonim ***** válasza:
A mondatot nagy betűvel kezdjük, a végére pedig írásjelet (pont, felkiáltójel, kérdőjel) teszünk. A többi hibához javaslom egy helyesírási szótár tanulmányozását
2014. júl. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!