Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ėlöben jol nėzek ki, de kėpeken nem. Miėrt?

Figyelt kérdés

Lehetsėges ez?


F



2014. júl. 25. 07:21
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
én is azt hittem sokáig, aztán kiderült, hogy élőben sem nézek ki jól. :-(
2014. júl. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De...ėn ėlöben jol nėzek ki... folyton bámulnak csajok:)


Meg mondják is.

2014. júl. 25. 07:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van. Most azt nem tudom, hogy én nem tudom elfogadni magam, vagy tényleg ilyen szarok a képeim.

Egyik se jön be, amin én vagyok. De élőben meg elvagyok a másik nemmel, nincs hátrányom.

2014. júl. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem vagy fotogén. Előfordul. :)
2014. júl. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:(


Ismerek olyanokat is, akik kėpen jol nėznek ki, de ėlöben nem.

2014. júl. 25. 07:30
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem is azt mondják 10x jobban nézek a való életben mint a képeken...de szerintem ha valaki jól tud fényképezni és mindent jól beállít akkor lehet jó képet készíteni...vannak előnyös és hátrányos képek...


21F

2014. júl. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megesik az ilyen. Én is merek olyan lányt, aki élőben nagyon jól néz ki, bűbájos, de a fotókon meg borzalmasan néz ki, a pillanatfelvétel nem áll jól neki.
2014. júl. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszerüen nem vagy fotogén.... Én sem vagyok. hosszas munka, míg készül rolam normális kép. Figyelj arra, h hogyan fotóznak le... milyen a szemszög, a fény... te hogyan "pózoltál be" a fotóra.... Mindenkiről lehet jó képeket csinálni... Csak valakire több időt kell szánni :) Vannak a neten videok, amelyek megmutatják, hogyan kell normálisan pózolni, hogy jobban nézzünk ki a képeken :)
2014. júl. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok, de eddig 2 képre mondtam azt, hogy na végre, ez én vagyok és jól mutatok rajta :D Az egyik egy tablókép, a másik egy találkozón készült a bátorító feles után. Mindkettőnél profi fotós/fényképész volt (második esetnél az volt a szakmája az ismerősnek) A sima mobilos, baráti fényképek borzasztóak rólam, főleg ha ilyen na mosolyogjunk és nem akar elkattanni a vaku vagy a kép és a mosoly az arcodra fagy. Fű... borzasztó kb az összes. A pillanatképeknél is mindig sikerül elkapni rólam azt a pillanatot mikor grimaszolok vagy beszélek vagy eszek. Eddig talán kétszer sikerült majdnem jót készíteni rólam így, mikor csak mondták a nevem, én fordultam és puff egy fénykép. Csak mindkettőnél szar volt a fényviszony és sötét lett a kép. :D


Tehát egyszerűen nem vagy fotogén, vagy gyakorolnod kell rá vagy elfogadod így és örülsz, hogy élőben ezerszer helyesebb vagy. :)

2014. júl. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy hülyeségnek tartottam a kérdést, amíg meg nem ismertem egy lányt, akinél ez igaz. Valóságban tényleg tök szép, bájos. De a képeken meg mintha egy másik csaj lenne. Durva az ilyen. :D
2014. júl. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!