Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar az anyám a pasimtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar az anyám a pasimtól?

Figyelt kérdés
Múlthét szombaton a pasim ottaludt nálam. Másnap reggel elmentem fogatmosni és amikor végeztem a pasim azt mondta hogy jó volt meg minden de most mennie kell. Még aznap felhívtam és megkérdeztem hogy nem történt-e valami. Erre azt válaszolta hogy amíg nem voltam a szobában addig az anyám rámozdult!!!! Azóta nem mertem megkérdezni erről az anyámat de most már itt lenne az ideje tisztázni a dolgokat de mégis hogy kérdezzek rá?

2014. júl. 25. 13:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Sajnos gyakori eset az anya-lánya közötti rivalizálás. Láttam én is ilyet :)
2014. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
mond meg az anyádnak hogy hányévesnek hiszi magát!!!!
2014. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne hogy igazat mondott a pasid?!
2014. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
talán kérdezd meg a pasidat.
2014. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Kedves 3.!

Én bízom benne és nem hinném hogy ilyet hazudna nekem.

2014. júl. 25. 13:30
 6/21 anonim ***** válasza:
13%

Vagy probaljatok ki 3-masban.


Nekem bejonne a dolog, ha az anyuci milf-es.

2014. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
véleményem szerint legyél nyílt és őszinte édesanyáddal, és némi tapintattal, de nyíltan kérdezz rá... mondd el párod mit mondott, és kérdezz rá hogy valóban mi történt... persze ez akkor jó megoldás ha jó kapcsolatban állsz édesanyáddal és párod állítása megkérdőjelezhetetlen, mert sok link alak ilyen hülye kifogásokkal jön, h ne kelljen többet menni... szóval a kapcsolatok minőségének ismerete nélkül én ennyit tudok javasolni, kérdezz rá nyíltan édesanyádnál... de párodtól is megkérdezheted a részleteket...
2014. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ez necces helyzet, én nem biztos, hogy kapásból elhinném amit a barátod mond......ez pont az a szituáció amikor nem lehetsz benne biztos, hogy úgy történt-e a dolog ahogy a barátod állítja, már ha egyáltalán történt valami is..... :)
2014. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mutasd be nekem anyádat..:D
2014. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
6# tuti beteg vagy.
2014. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!