Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság nagy elvárásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság nagy elvárásnak számít ha egy korombeli lánytól elvárom hogy szeressen főzni?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, én szeretek.
2014. júl. 25. 17:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na így már nem nagy elvárás.
2014. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt elvárhatod, hogy tudjon, de azt nem hogy szeressen is.
2014. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nagy elvárás. ma már csak a bukon tudnak receptet megosztani. ennyi a főzőtudomány.
2014. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Ramcsiii ***** válasza:

Szerintem nem..Én szeretek főzni és tudok is,mert szakácsnak tanultam..legalább nem kellett itthon megtanulnom az alapokat sem,és még specialitást is könnyen elkészithetek.

Szóval akivel én összefogok költözni,egész biztos hogy minden nap fogok rá főzni,ez nem túl nagy kérés..

2014. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!