Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm a hibás, vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a hibás, vagy az anyám? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Összejöttem a barátnőmmel, de még csak próbálkoztunk, nem voltam biztos a dologban.


Viszont otthon egy bekattant anyámmal éltem, aki jó lehetőséget látott abban, hogy "lepasszol" a barátnőmhöz, így bírósággal kirakatott a lakásból mindenféle mondvacsinált ügyekkel. A cuccaim nagy részét sem kaptam vissza.


A barátnőm viszont kapcsolatra érdekes volt, de nem érett az együtt élésre. Koszos, igénytelen (pl koszos lábbal befekszik az ágyba) nem festi magát ki mindig, nem akarom magyarázni, biztos az én hibám, hogy egy ilyen lánnyal összejöttem, de nem akartam tartós kapcsolatot.


Most viszont mivel nincs máshol laknom, nála lakom, és úgy tűnik, haza nem nagyon mehetek. Úgy érzem magam mint valami mocskos csöves aki ráadásul még vissza is él egy (bármilyen igénytelen is) ember (család) jóindulatával.


Egyébként meg a barátnőm elég durván rám is szállt azóta, szóval veszekedés nélkül már nem is veszi a kritikát (h pl koszos lábbal ágyba ne) nekem viszont rengeteget kellene fizetnem egy albérletért, és sírni tudnék (szabályosan sírni) hogy életem hajnalán (20 vagyok) konkrétan szinte az utcára kerültem.


Mi a legjobb?


2014. júl. 25. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem örülhetnél, hogy van hol laknod, nem még kiosztani őket a saját lakásukban.
2014. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

próbálj meg dolgozni

egyeseknél bevált

2014. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
jó anyukád van.. apukád merre?
2014. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
nagyszülők?
2014. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Apa is belebolondult szinte anyám dolgaiba, még jó előttem (magától) elköltözött azóta meg tök jól elvan egy nincstelen nő rabszolgájaként. Engem az élettársa a közelébe sem enged, (főleg amióta ilyen körülmények között élek) gondolom fél, hogy a végén még ott lakhatnék.

Hát nagyszülő. Egy nagypapám maradt. De ő kissé konzervatív. Azért időnként megkérdezi hol lakom. Élek-e még. Segít amiben tud.

2014. júl. 25. 23:42
 6/12 A kérdező kommentje:
Dolgozom is, de persze saját lakásra (szinte) sosem fog így tellni. Talán telhetne, ha "otthon" gyűjthetnék. De itt ahol most lakom. Én ezt nem nevezném háznak.
2014. júl. 25. 23:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Dolgozz és keress egy olyan kis albérletet, ahol nem egyedül kell fizetni a rezsit.


Viszont mi ez a: "Nem festi magát ki mindig?" Ez hol igénytelenség, b**szod? Ha smink nélkül nem tetszik, akkor minek jöttél vele össze?!

De képen törölném az összes f**szfejt, aki szerint a smink ilyen fontos...

2014. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves első, szerinted teljesen normális, ha valaki mocskos (fekete) lábbal fekszik be az ágyba (utca, szandál után), aztán gondolom utána olyan p..csfertőzést kapok majd el, hogy le is rohad tövig. Nem szólnál miatta?

Szólnál, aztán visszaszólna a barátnőd, hogy te se mostál lábat. (nem, de rajtam zokni és cipő volt aznap és ha koszos a lábam, megmosom, mert én még a zakkant szülőknél is mostam az ágyneműt és ha koszosan mászok be, moshatnám naponta. de náluk nem volt szokás, max félévente. persze ezt akkor tudtam meg miután eleget (kényszerültem) együtt élni vele)

2014. júl. 25. 23:53
 9/12 A kérdező kommentje:

Jó a smink csak példa volt, de ha például nem mos fogat? (egy évben egyszer alaposan, randi előtt)

Vagy odalent is problémás és nem kezelteti (de randik előtt megmossa persze)

Én meg most nem tudom azt mondani neki, hogy viszlát, mert sajnos ide kellett költöznöm és itt jött a hideg zuhany.

2014. júl. 25. 23:54
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó: tippelj hány ember kerül (naponta.) az utcára albérletből magyarországon.


És nekem nem lenne hova mennem így, ha nem tudnék fizetni egyszercsak. És így kicsit azért kilátástalan a dolog.

Javíthatom a kapcsolatot a barátnőmmel és a körülményeket, így nincs bérleti díj csak rezsi, de érdemes? Főleg, hogy a bérleti díj elmegy kb arra, hogy normális mosógépet veszünk, stb. Mert ott az nem szokás?... eléggé egy cigány dolog. pedig nem cigány.

2014. júl. 25. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!