Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért volt ilyen fura?

Figyelt kérdés
A volt barátommal fél évig jártunk és egy fél éve ő szakított velem. Azóta nem beszélünk, a szakítás után még írt nekem párszor de aztán semmi. Egy fesztiválon dolgozott ahova én is szoktam járni. Odamentem köszönni neki, de akkor nem nagyon volt ideje beszélni szóval elmentem. Másnap írtam neki egy smst hogy jó lenne találkozni, mert szívesen beszélgettem volna vele egy kicsit minden hátsó szándék nélkül. Nem válaszolt az smsemre és aztán nem is találkoztunk csak véletlenül reggel a vasútállomáson. Ott állt a barátjával és odahívott engem is de nagyon bunkón viselkedett. Látta hogy nehéz a bőröndöm és hagyta hogy én cipeljem pedig neki csak egy hátizsákja volt. Alig beszélt velem, mindent csak a barátjának mondott. Semmit nem mesélt az elmúlt időszakáról. Aztán megjött a vonat mondta hogy örült hogy találkoztunk és elment. Soha nem volt ilyen bunkó. Ő az az ember aki bárkivel eltud beszélgetni akkor mégis mért csinálta most ezt? Én szerettem volna ha jóban maradunk.

2014. júl. 27. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra tudok csak gondolni, hogy ő akkor is azt hitte, hogy te még talán akarsz valamit, ezért igyekezett tudtodra adni, hogy ő már nem.. De nem biztos.
2014. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az első válaszolóval értek egyet. Szerintem azt hitte, hogy te újra közeledni szeretnél hozzá. Valószínű ő már nem akarja újra kezdeni Veled és így akarta tudtodra adni, hogy részéről teljesen vége.(mi persze tudjuk, hogy részedről is vége, de ő ezt nem tudhatta)
2014. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!