Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy randizzak fiúkkal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy randizzak fiúkkal, ha ilyen anya?

Figyelt kérdés
Eléggé szigorúan fog, mondhatni sehová nem mehetek el, hacsak nem vele megyek. Egész nyáron is vagy vele meg húgommal kell mennem mondjuk moziba vagy vásárolni. Oké, ez jó is, de van már egy éve jogsim, és csak a suliba (kb 15km messze lévő város) engedett el egyedül pár alkalommal. Már rengetegszer vezettem a kb 1 órányira lévő városba, persze úgy, hogy ott ült mellettem. Nos, nemrég neten megismertem egy aranyos, külföldi (egyetemista itt) fiút, aki tényle szimpatikus és szeretnék vele találkozni. Egy fiúm se volt még és még soha nem is randiztam, pedig nemrég lettem már 18! Anyával nemigazán merek meg nem is tudok ilyesmi témákról beszélni. Nem azt mondom, hogy idegbeteg, de minden apróságon kiakad és állandóan ordibál. Itthon vagyok szinte egész nap, néha 2-3 naponta délutánonként szoktam elmenni néha a barátnőimmel csak sétálni itt a faluban, de mikor már előtte bejelentem, rögtön húzza a száját, hogy már megint hová megyek. Anya húgával jobban tudok ilyesmikről (fiúk pl) beszélgetni, meg ő is mondja, hogy 18 évesen nem normális, hogy szinte bezárva tart a szobámban. Ezt a fiút is nem tudom, hogy adagoljam be anyának, meg hogy szeretnék vele találkozni is. Mit csináljak?? A fiú kb 1 évvel idősebb tőlem, és közel-keleti (nem arab!!), de annak a csendesebb, visszafogott típusnak tűnik kinézet meg beszélgetés alapján is. A találka egy mozi meg séta lenne csak.
2014. júl. 28. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
18 elmúltál? Akkor már (előtte is) nem akadályozhatja meg..
2014. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
menjetek 3asban anya te meg a fiúd
2014. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 aladar12 ***** válasza:
kérd meg a srácot, hogy jöjjön el hozzátok, mutasd be anyádnak. mondd meg, hogy el szeretnél vele menni moziba és sétálni. azért egy idegen előtt nem fog jelenetet rendezni.
2014. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
megmondod neki hogy anya ez meg ez van fogadd el
2014. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el anyukádnak, hogy megismerkedtél egy fiúval és szeretnél vele találkozni. De az internettes ismerkedésnél legyél elővigyázatos, a fiú jöjjön el a Te faludba és csak olyan helyre menjetek, ahol sokan járnak, ne legyen elhagyatott hely. Megértem anyukádat, hogy nagyon félt, valahogy azért beszéld meg vele, hogy pl. jöjjön el veled a kocsival és addig ő intézze a saját dolgait te meg addig beszélgetnél a barátnőiddel. Hátha ugy látja hogy beavatod mindenben akkor engedékenyebb lesz.
2014. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán kérd meg anyukád húgát, meséld el neki és kérd meg ,hogy őróbáljon beszélni anyukáddal:) lehet,hogy ő jobban tud rá hatni
2014. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Anyukád húgával jobban megtudod beszélni az ilyen dolgokat akkor van erre megoldás.

Mond azt anyukádnak, hogy a húga is lemegy veled a találkára, de közben ő máshova megy.

Így te is jól jársz mert találkozhattok kettesben, meg anyukád is mert azt hiszi védve vagy.

Amit anyukád csinál egyébként nagyon nem jó.

Van itt nálunk a faluban egy anya aki szintén így tartotta a lányát otthon, le sem írom, hogy mi van velük most.

Adja az ég, hogy neked ne ilyen sorsod legyen.

2014. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

"Elmentem,majd jövök,szia"

Teljesen jó.

Ha meg elkezd hepciáskodni,akkor mondd meg neki,hogy így is,úgy is fogsz valamikor ismerkedni,úgyhogy ezzel csak a jövőbeli viszonyotokat rontja el.

2014. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Arra én is gondoltam már, hogy akkor találkoznék a fiúval pár órára, mikor pont ő is jön, de attól félek, hogy úgyis kitalál valami kifogást, hogy ezért meg azért most ne találkozzak már a fiúval, meg előre tudom, hogy ez és ez lesz a problémája a fiúval, mert néha a barátnőimet is 'leizéli', hogy ez se jó neki, meg az sem.. Ilyenről, hogy este elmenjek szórakozóhelyekre (nem mintha annyira akarnék), még csak meg sem merem említeni, mert ott abban a pillanatban kiakadna, hogy minek akarnék én ilyen helyre menni.
2014. júl. 28. 18:47
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként kitűnő tanuló vagyok, nyelvvizsgát is most szereztem meg, így a tanulást nem hozhatja fel indokként, hogy egy fiú a tanulás rovására megy, meg most amúgy is nyár van..
2014. júl. 28. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!