Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Párommal 2 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párommal 2 hónapja vagyunk együtt, Ő összeakar költözni, én még nem. Többi lent, segíts?

Figyelt kérdés

Szeptembertől felkerülök Budapestre, egyetemista leszek a Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, de Ő úgy tervezi, hogy együtt megyünk fel lakni közösen, holott én nem terveztem is, nem beszéltem erről, csak magától kitalálta és elkezdte nézni az albérleteket. Szépen elmondtam neki, hogy túl gyors ez, szeretem nagyon, de ez nekem most még sok. Hétvégén hazajárnék, (mert messze lakunk Pesttől, 120 km-re kb.) aztán azóta is csak azt hajtja, hogy "Itt hagynám az életem miattad, te meg ezt csinálod..."

Mi tévő legyek??


2014. júl. 28. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked már nem kell semmit tenned, elmondtad az álláspontod, vagy elfogadja, vagy duzzog magában. Szép kis érzelmi zsarolás amit ő tesz, döntsd el, kell-e ez neked, később csak rosszabb lesz. ( " Ha elhagysz, megölöm magam")
2014. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 honap eleg keves, es ha nem akarod, ne koltozz vele ossze. Foleg ha fiatalok vagytok.

En 33 evesen, 3 honapja jarok valakivel, de meg par honapig tuti nem koltoznek vele ossze. Min. 6 honap szerintem.

2014. júl. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!