Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell, hogy az exe is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell, hogy az exe is ott legyen?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy jó lánybarátja aki hobbi szintű fotós, nagyon szép képei vannak.

Megkérte a barátomat, hogy ha legközelebb találkoznak, vigyen el engem is, mert szeretné, ha a modellje lennék pár képe erejéig.

Nagyon örültem neki, mert láttam már a csaj képeit, olyan stílusban dolgozik, ami közel áll hozzám, és nagyon szépek a munkái.

A barátom meg kitalálta, hogy meghívja az exét is (aki nem épp a szívem csücske), jöjjön ő is. Az exével egy városban lakunk, nem arról van szó, hogy hú de ritkán látják egymást.

Indoknak azt hozta fel, hogy a két lány ismeri egymást.

Lehet bunkó vagyok, de ha Anna (így hívják a fotós lányt, csak az érthetőség kedvéért), a barátom exével szeretett volna találkozni, akkor ő maga hívja el.

Ez az én fotózásom lett volna, és most olyan emberrel kell osztoznom rajta, akit nem kedvelek.


2014. júl. 29. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Megosztottad ezt a barátoddal is?
2014. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazad van, az nem lehet indok, hogy a két lány ismeri egymást. Mondd meg neki kerek perec, hogy nem szeretnéd, ha ott lenne az exe is.
2014. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem szeretnéd, ha jönne a csaj is, egyáltalán nem értemminek menne. Ez egy jó lehetőség neked, hogy löjjenek rólad, rólatok pár jó képet, de ha ott lesz csaj is akkor tiszta feszült leszel. Mondd meg kerek-perec, hogy ne jöjjön és kész. (Mondjuk sosem fogom megérteni, hogy az emberek miért nem egymással beszélik meg a dolgaikat, hanem itt kérdezősködnek)
2014. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már közöltem vele még mielőtt ide írtam volna, de csak annyit értem el, hogy durcás lett, nem érti, miért bántom szegény exét.
2014. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz helyről ment
2014. júl. 29. 18:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Szegény exét...Akkor miért is nem vele van?
2014. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En a helyedben igy el sem mennek.
2014. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor fotózzák inkább az exét? :(
2014. júl. 29. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Eleve kérdés, hogy a mi rákért tartja még a kapcsolatot az exével? ebből mindig csak baj van, és nem véletlenül nem tartja az ember a kapcsolatot a régi párjaival... Teljesen jogos a felháborodásod, és hülye kifogás, hogy amiatt mert ismerik egymást elhívja. A helyedben tényleg azt tenném, hogy akkor kijelenteném, hogy akkor nem megyek el a fozózásra, mert már nem arról szól amiről kéne. (esetleg csinálhatott volna rólatok közös képeket is, viszont az exével együtt ez méggázabb lenne)
2014. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!