Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi álszent itt? 24F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi álszent itt? 24F

Figyelt kérdés

Nem értem, ez egy anoním oldal és azért sem vallja be senki az igazat. Itt a férfiak nagyrészének a kismellű, szűz csajok jönnek be. A lányoknak pedig a kedves, vicces, aranyos pasik és utálják a bunkó pasikat. És persze nem számít a pénz. Amikor meg egy tökéletes izmos felsőtestet linkelnek be, akkor megy a rinya hogy túl izmos...

Miért hazudtok önmagatoknak?


2014. júl. 29. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagy csöcsök jönnek be, de mindig kimoderálják miután 0%-ot kapok. :(
2014. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kismellű, tapasztalt csajok jönnek be.
2014. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A társadalmi elvárások miatt hazudnak önmaguknak. De ezt sosem fogják beismerni. Maguk sem látják a hibát, még a szembesíted is őket, akkor sem.


Egyszerűbb vaknak lenni.

2014. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha egyesek is, téged miért zavar ez?

Ha nekik úgy jobb,hát csinálják, ettől,hogy szerinted kamuznak, sérül az egód,vagy mi?

2014. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az izmos pasik jonnek be, es ezt "felvallalom" a valaszaimban is.
2014. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hello 18/F

A baromi nagy műmell sokszor tényleg borzasztóan néz ki.

A lányok nagy része Európában a pénzre bukik. Afrikában más a helyzet, de ott az após aki rettentő kapzsi.

A bunkó pasik nem tudom milyen lányoknak jönnek be, de egyre több a válás és a családon belüli erőszak, szóval biztos van valami szadomazohista, hisztériahullám a levegőben. A férfi ember (magamból kiindulva) alapvetően egy idióta félőrült aki nem képes magát se kezelni se kontrollálni és nagy ívben leszarja tetteinek következményeit. Magyarán egy lány se várja tőlünk, hogy okosabbak és érettebbek legyünk nála! Mi férfiak(/fiúk/ki tudja mik) pedig próbáljunk nem elretardálódni.

2014. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hardy Weinberg ***** válasza:
Varietas delectat.
2014. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gondolj csak álszentnek, de én igazi szent vagyok.
2014. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!