Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogosan tettem?

Jogosan tettem?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedek egy sráccal. Már egy jó ideje. Randit alig hozta fel, mikor felhozta, semmi konkrétumot nem írt. Már akkor elszakadt a cérna nálam, de magamban tartottam, nem írtam meg neki, hogy most csak szívat? Ma reggel válaszolt. Írtam neki, hogy munkahelyemen káosz van. Ő erre vissza írta, nyugodjak le, pozitív gondolkodás, ne bosszankodjak, neki sza.rabb napja van. És fel se hozzak több negatív dolgot. Én erre megírtam neki, hogy már kicsit unalmas, mindig csak panaszkodik, és ezzel a pozitív hozzáállással jön. És itt fejezzük be. Választ még nem kaptam, bár gondolom nem is érdekli.
2014. jan. 20. 11:39
 1/8 anonim válasza:
Nem biztos, hogy Ő akar bármit is levelezgetésen kívül..27N
2014. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

írtam neki, hogy a főnököm kiabál velem. ő erre:

ne is hozzam fel az otthoni gondjaimat, neki is akad bőven.

Hogy mi???

2014. jan. 20. 11:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Ajanlom figyelmedbe a Nem kellesz elegge cimu filmet. Ebben a filmben fejtegetik, h miert nem kell "ragaszkodni" az olyan kapcsolatokhoz, amik mar induloban sem mukodnek. Csak hagyd, es menj tovabb!
2014. jan. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ezt írta??? Ez egy bunkó...27N
2014. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen ezt, mást is, de azt nem másolnám be.
2014. jan. 20. 11:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd a francba, az ilyennel nem lehet mit kezdeni. Látszik rajta, hogy úgy van vele, csak neki lehetnek problémái és a másik meg viselje el.
2014. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
amúgy már rájöttem hogy az, és nem érdemes vele foglalkozni. mindig csak saját magáról ír, elég egoista módon. nem értem, az ilyen nem veszi észre magát?
2014. jan. 20. 11:51
 8/8 A kérdező kommentje:
arról írt, hogy milyen jó volt a szombat estéje. és küldött valami linket, hogy jobb kedvem legyen. mi ez?? honnan tudja milyen kedvem van? nem akarom megírni neki, hogy ő húzza le napok óta
2014. jan. 20. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!