Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek jogosan tettem ezt?

Szerintetek jogosan tettem ezt?

Figyelt kérdés

Na, hát 'kissé' hisztizős hangvételű kérdést fogok feltenni, de nem igazán vagyok biztos magamban, szóval...


A történet: van egy lány, akit szeretek, ezt megtudta az egyik közeli barátom is. Ezután elkezdett cukkolni vele, tette a megjegyzéseket, hogy miket csinálnék a lánnyal, nyomta a romantikus szövegeit, hogy éppen mikre gondolok stb.

Emellett mondogatta, hogy a lány is biztos szeret engem, elméleti síkon próbált vele összehozni.


Amikor viszont oda került a dolog, hogy na, most lenne esélyem, akkor tökélesen az ellentétét csinálta, mint amit mondott. Leültetett a lány közelébe, viszont ő kezdett el vele puszipajtásoskodni. Tette a megjegyzéseket, hogy jó a pulcsija, kérdezgette, hogy hogy érzi magát stb. Hisztizek most meg minden, de én kb. úgy ültem ott, mint eg darab sz@r. :D

Vagy például mentem sráccal valamerre városban, a lány meg hirtelen megjelent mögöttünk és kérdezett valamit a 'haveromtól'. Erre a srác se szó, se beszéd lelépett mellőlem és elment a csajjal. :DD

Ami meg végképp kikészített, közösen utaztunk így haveri társasággal, (benne van a haver is, meg a lány is) lány pedig félúton fogta magát és odaült a haverhoz, én közben ott ültem mellettük. Hát azt az érzést nem kívánom senkinek. :D Ott vihorásztak, mint valami degeneráltak, jóformán ölelgették egymást, az én pofám szokás szerint le volt sz@rva, srác meg még elkezdett poénkodni is rajtam a lánynak. :DD Nem voltam ideges, ááa. :D


Az csesz fel a legjobban, hogy ezek után még van pofája a továbbiakban is kérdezgetni, hogy mi van a 'barátnőmmel', megjegyzéseket fűz minden egyes mondatom után, hogy most éppen kire gondolhatok éppen stb.


Na most én ezek után fogtam magamat és besértődtem, ott hagytam mindkettőjüket a francba, azóta nem beszélünk. :D Az lenne a kérdésem, hogy jogosan teszem ezt szerintetek, vagy túlreagálom?


17/F


2014. márc. 22. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
minek az embernek ellenség, ha ilyen jó barátai is lehetnek :-)
2014. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jogos
2014. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!