Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás! Férfiak v nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás! Férfiak v nők a "rosszabbak"?

Figyelt kérdés
Pasimmal beszélgettünk erről, én azt vallottam, hogy a fiúk kutyábbak mint a csajok, bár önmagukban a csajok sz.rháziak:):D Ő pedig saját tapasztalata miatt is azt gondolja, hogy a nők átlagban sokkal többször mennek félre, őket dugják mindenhol a munkahelyen stb... Ez igy elég elkeserítő, hogy a baránője vagyok de az már más téma:D, kérlek a kérdésre válaszoljatok, ne offoljatok mással, meg kezdjetek el okítani bármiről ha nem tudsz erre válaszolni ne is írj semmit:)Köszi
2014. júl. 31. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A megcsaláshoz két ember kell. Egyformán rossz mindkettő nem.
2014. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:
50-50%
2014. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ez egy olyan kérdés amire többnyire a nők a férfiakat, a férfiak pedig a nőket fogják mondani
2014. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pasik azért rosszak mert csak mennek a farkuk után és megdugnak mindent ami mozog. (kicsit tulzás, és tisztelet a kivételnek) A nőknek meg sokszor csak lelki társra van szükség, aztán abból lesz egy kicsit több mint lelkizés. Én tudom mert az összes "lelki társam" rám akart mászni, mondjuk én nem hagytam.
2014. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindkettő ugyanolyan, csak a nő könnyebben tudja csinálni (csak szétrakja a lábát)
2014. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!