Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledhetnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledhetnék egy ilyen zárkózott férfihez? 18/L

Figyelt kérdés

Van egy férfi (31), aki már 4 éve érdekel. Körülbelül 3 éve nem is láttam. Négy éve még nagyon kislány voltam, egy vihogós kiskamasz, mostmár viszont megkomolyodtam és szeretném őt újra látni. Természetesen soha nem volt semmi köztünk, csak futólag ismertem, de mindig is az idősebbek tetszettek. Szeretnék újra találkozni vele, de nem tudom, hogy hogyan. Nem tudom, hogy mennyire kezelne kislányként, nem tudom hogyan beszélhetnék vele.

Nehéz eset, ezt ránézésre is meg lehet állapítani. Olyan típusú, mint én, ezért is figyeltem fel rá. Csendes, visszahúzódó, kicsit antiszociális, de vannak közlékeny pillanatai. Tipikus kocka, egész nap a gép előtt ül, kb. 8-tól éjfélig (látom neten keresztül, hogy online van egy oldalon). A volt osztálytársai és barátai szerint senki nem látta soha nővel sehol, félénk. Ki sem mozdul otthonról.

Hogyan beszélhetnék vele?


2014. aug. 2. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nyugodtan írj rá ha onlinenak látod.

énis kicsit antiszoc vagyok, meg kockulok, és szeretem ha a sült galamb a számba repül. :D szóval egy próbát mindenképp megér.

2014. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Dehát mit írhatnék neki?

Régen volt, hogy írogattam neki és gyakran nem válaszolt, így békén hagytam, mert már nagyon kínosan éreztem magam.

2014. aug. 2. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Még egy esélyt adhatsz a dolognak,írj neki valamit annak kapcsán,hogy már rég láttad,és érdeklődj felőle,mi a helyzet vele mostanság.Próba-szerencse alapon.A legfélénkebb fiút is le lehet kenyerezni,de rengeteg türelem és szeretet kell hozzá.Persze ha nagyon elutastó veled,akkor inkább ne szekáld,azzal csak rontasz a helyzeten.
2014. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Van az illetőnek valami hobbija, érdeklődési köre? Ha arról kezdesz vele beszélgetni, akkor a legzárkózottabb férfi is megnyílik. OK, lehet, hogy téged hidegen hagy az adott téma, de úgyis csak kezdésnek kell, utána már el lehet kanyarítani a beszélgetést! 25 éves koromig én is pont olyan voltam, mint a férfi, akiről beszélsz, nem is nagyon ismerkedtem lányokkal... Aztán egy közös hobbin keresztül ismerem meg a páromat.


Ha ez nem működik, akkor lehet, hogy nem kölcsönös a szimpátia, és kár tovább erőltetni... de hátha sikerül! Sok sikert!


31/F

2014. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!